اخبار ارز دیجیتال

تعداد آدرس‌های جدید در شبکه سولانا همزمان با ایردراپ مم کوین WEN به بالاترین حد خود رسید.

میانگین متحرک 7 روزه آدرس های جدید در شبکه سولانا به بالاترین حد خود رسیده است. دلیل آن افت Meme coin WEN به بیش از یک میلیون کیف پول است که باعث تشویق کاربران جدید به شبکه شد. ایردراپ WEN که توسط بزرگترین صرافی غیرمتمرکز و تجمیع کننده نقدینگی سولانا، مشتری، راه اندازی شد، امروز به پایان می رسد.

به گفته کوین اکسو و به نقل از TheBlock، قیمت Solana بهترین عملکرد خود را در سال 2023 داشت و به شروع سال 2024 ادامه داد. در اوایل ژانویه، بلاک چین لایه 1 بیشترین حجم تراکنش خود را از اکتبر 2022 مشاهده کرد و در 28 ژانویه نیز بالاترین سطح خود را ثبت کرد. آدرس های روزانه جدید

نمودار آدرس های جدید بلاک چین سولانا
نمودار آدرس های جدید بلاک چین سولانا

در حالی که بهترین ماه برای مجموع آدرس‌های وب روزانه جدید، می 2022 بود، 28 ژانویه با ثبت 10 میلیون آدرس جدید، دومین آدرس برتر جدید ثبت شده دیروز بود.

نمودار آدرس های جدید شبکه سولانا، بازه زمانی ماهانهنمودار آدرس های جدید شبکه سولانا، بازه زمانی ماهانه
بازه زمانی ماهانه نمودار آدرس جدید بلاک چین سولانا

موفقیت میم کوین های مبتنی بر Solana بدون شک بر تعداد آدرس های جدید تأثیر می گذارد. توکن محبوب WEN قبلاً بین بیش از یک میلیون کاربر توزیع شده است، اگرچه تقریباً نیمی از airdrop هنوز توسط کاربران ادعا نشده است. صفحه برداشت WEN که برای کاربران صرافی مشتری، صاحبان تلفن Solana Saga و صاحبان برخی پروژه‌های NFT مبتنی بر Solana باز بود، امروز بسته خواهد شد.

ایردراپ WEN همچنین به عنوان یک تست عملکرد برای کاربران Solana، بزرگترین صرافی غیرمتمرکز، قبل از ایردراپ برنامه ریزی شده توکن مستقل JUP آن عمل کرد. مرحله اول ایردراپ JUP بین 955000 کاربر واجد شرایط که تا فوریه 2023 حجم تراکنش به 1000 دلار رسیده است توزیع خواهد شد.

منبع

theblock.co

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا