اخبار ارز دیجیتال

تقاضا برای آموزش رمزنگاری در بین سازمان های مجری قانون در حال افزایش است

بر اساس این نظرسنجی، بیش از 50 درصد از آژانس های فدرال در حال حاضر از ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاک چین استفاده می کنند، اما تنها 11 درصد از آژانس های ایالتی این کار را انجام می دهند.

در نظرسنجی با عنوان مبارزه با جرایم رمزنگاری که توسط آزمایشگاه‌های TRM بین بیش از 300 متخصص مجری قانون در بازار ایالات متحده و بین‌المللی انجام شد، 90 درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند سازمان‌هایشان آموزش‌های رمزنگاری ارائه می‌دهند، اما 99 درصد بیشتر می‌خواهند.

بر اساس این نظرسنجی، 93 درصد از پاسخ دهندگان از مجریان قانون ایالات متحده بودند، که اکثریت آنها از سازمان های فدرال و بقیه از سازمان های ایالتی، شهرستانی و محلی بودند، 40 درصد از تحقیقات آنها مربوط به رمزنگاری است و آنها پیش بینی می کنند که این تعداد به 51 برسد. درصد تا سال 2027. علیرغم انتظار افزایش تحقیقات رمزارزها، اکثر متخصصان مجری قانون برای این آینده آمادگی ندارند، یک شرکت تحقیقاتی خارجی این نظرسنجی را بین 18 اکتبر و 3 نوامبر 2023 انجام داد که پاسخ دهندگان حداقل یکی از آنها توسط آنها استخدام شده بود. آژانس مجری قانون فعلی و حداقل یک جرم مرتبط با ارزهای دیجیتال را در سال گذشته مورد بررسی یا پلیس قرار داده است.

بر اساس این نظرسنجی، بیش از 50 درصد از آژانس های فدرال در حال حاضر از ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاک چین استفاده می کنند، اما تنها 11 درصد از سازمان های ایالتی این کار را انجام می دهند و نزدیک به 61 درصد از آنها گفته اند که فاقد فناوری پیشرفته هستند. برای مبارزه با تهدیدات کریپتو جنایی، آزمایشگاه داده های TRM نشان می دهد که از طریق با هک کردن، بازیگران بد حدود 1.7 میلیارد دلار ارز دیجیتال بین ژانویه تا نوامبر 2023 به سرقت بردند که کمتر از نیمی از مبلغی است که سال گذشته گرفته شده بود.

سرویس درآمد داخلی (IRS) گفت، پلی که صرافی HTX و اتریوم را به هم متصل می کند در ماه نوامبر با حدود 87 میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده هک شد، این هک حدود دو هفته پس از برداشت های غیرمجاز در صرافی پولونیکس رخ داد. چهار مورد مرتبط با ارزهای دیجیتال را در لیست 10 برتر خود برای سال 2023 گنجانده است، با تقریباً 80 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی، سرمایه گذاری در تجزیه و تحلیل بلاک چین را یک اولویت مهم یا مهم می دانند، اما گزارش آزمایشگاه TRM اشاره می کند که سازمان های مجری قانون ایالات متحده همه موارد خود را اجرا نکرده اند. برنامه‌های آموزشی ارزهای دیجیتال برای کارمندان خود، با بیش از نیمی از پاسخ‌دهندگان، کمبود بازرسان، تخصص و بودجه را به‌عنوان موانع اصلی اجرای قانون در مبارزه مؤثر با جرایم رمزنگاری عنوان کردند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا