اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده کره جنوبی درباره ETF بیت کوین با گری جنسلر، رئیس SEC بحث می کند

هنگامی که SEC همچنین ETF بیت کوین خود را تأیید کرد، تنظیم کننده اوراق بهادار کره جنوبی به شرکت های محلی درباره خدمات کارگزاری ETF بیت کوین نقطه ای از ایالات متحده هشدار داد.

FSS گفت، سرویس نظارت مالی کره جنوبی (FSS)، تنظیم کننده اصلی مالی این کشور، قصد دارد از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای بررسی صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETFs) استفاده کند. تحت نظارت گسترده خدمات مالی رئیس کمیسیون FSS لی بوک هیون در 5 فوریه در سرویس نظارت مالی در سئول یک طرح تجاری برای سال 2024 ارائه کرد که شامل بازدید از بازارهای مالی پیشرفته مانند نیویورک در سه ماهه دوم سال برای بحث در مورد جنبه های مختلف است. گزارش از بازارهای مالی کره جنوبی، از جمله بحث نقدی بیت کوین ETF.

رئیس FSS فاش کرد که قصد دارد در اواخر سال 2024 با رئیس SEC، گری Gensler، ملاقات کند تا درباره دارایی‌های دیجیتال و شناسایی ETF‌های بیت‌کوین، از جمله موضوعات دیگر، بحث کند، و افزود که تأیید اخیر SEC از ETF‌های بیت‌کوین نقطه تأثیرگذاری است. اعلامیه لی چند هفته پس از تصویب اولین ETF بیت کوین در ایالات متحده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار منتشر شد، SEC در 10 ژانویه 11 ETF BTC را تصویب کرد، در یک تصمیم تاریخی SEC قبلا برنامه های ETF بیت کوین را رد کرده بود. به این دلیل که بازار کریپتو کوچک است و آن را مستعد دستکاری بازار می کند. پس از اینکه SEC ETF های بیت کوین نقدی را تایید کرد، رگولاتور اوراق بهادار کره به شرکت ها گفت که مردم محلی نسبت به کارگزاری نقدی ETF بیت کوین از ایالات متحده هشدار می دهند، اما در آن زمان اعلام کرد که قصد دارد مقررات خود را در مورد تایید معاملات ETF بیت کوین ایالات متحده بررسی و به روز کند.

کره جنوبی یکی از تنظیم‌کننده‌های پیشرو در بازارهای ارزهای دیجیتال در منطقه آسیا و اقیانوسیه است و اغلب از نظر قوانین رمزنگاری از ایالات متحده پیروی می‌کند، مانند ممنوعیت استفاده از کارت‌های اعتباری برای خرید ارزهای دیجیتال و ممنوعیت خدمات اختلاط کریپتو.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا