اخبار ارز دیجیتال

تورم ایالات متحده از انتظارات عبور کرد در حالی که بیت کوین انعطاف پذیری را نشان می دهد

افزایش غیرمنتظره تورم پیش‌بینی‌ها را نادیده می‌گیرد، در حالی که بیت کوین در میان آشفتگی اقتصادی ثبات خود را نشان می‌دهد.

شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) در ماه دسامبر نشان داد که تورم بیش از حد انتظار افزایش یافته است، تورم کل سالانه 3.2 درصد پیش بینی شده بود اما به 3.4 درصد رسید، مشابه تورم اصلی، بدون احتساب بخش های بی ثبات غذا و نوشیدنی. انرژی 3.8 درصد پیش‌بینی شده بود، اما 3.9 درصد بود که تصویر واضحی از اقتصادی را نشان می‌دهد که با رشد بالاتر از حد انتظار دست و پنجه نرم می‌کند.

در همان زمان، بازار کریپتو انعطاف‌پذیری نشان داد، به طوری که بیت‌کوین قبل و بلافاصله پس از اعلام تورم CPI در حدود 47000 دلار در نوسان بود، اما چنین تفسیری نیازمند احتیاط است، زیرا بازار کریپتو به دلیل نوسانات و حساسیت بالا به عوامل خارجی شناخته می‌شود. بین روند تورم و ثبات بازار کریپتو، برای سرمایه‌گذاران، اقتصاددانان و قانون‌گذاران به طور یکسان محل تفکر است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا