اخبار وب 3

توسعه دهندگان Web3 شرکت ReadON شروع به کار کردند

ReadON برای حل مشکلات محتوای قدیمی Web2 در حالی که کنترل را به کاربران برمی‌گرداند در نظر گرفته شده است.

اقتصاد خلاق به لطف ظهور رسانه های اجتماعی و محتوای دیجیتال به یک بازار 100 میلیارد دلاری تبدیل شده است. با این حال، بیشتر توسط پلتفرم های محتوای متمرکز محدود می شود و انگیزه های قوی برای سازندگان واقعی وب 3 ایجاد می کند تا محتوای بهتری برای مخاطبان خود ارائه دهند. برای رقابت با TikTok و Instagram، YouTube Shorts با حداقل سود برای سازندگان شناخته شده است و اخیرا شروع به پرداخت بادام زمینی به سازندگان محتوا کرده است.

سازندگان محتوای دیجیتال به دنبال راه‌های جدیدی برای بازگرداندن کنترل بر محتوا هستند که می‌تواند جوامع را قادر به کشف محتوای مورد نظرشان کند، از کاربران در برابر نقض داده‌ها محافظت کند و از توزیع متعادل‌تر ترافیک و درآمد برای همه طرف‌ها اطمینان حاصل کند. Web3 با ارائه قابلیت های توزیع شفاف، قابل ردیابی و مقیاس پذیر، سازندگان و کاربران را در مسیر درست قرار می دهد.
برخلاف پلتفرم‌های متمرکزی که آزادی خلاقیت را از تولیدکنندگان محتوا سلب می‌کنند، برای ایجاد محتوای بهتر از طریق اقتصاد مبتنی بر جامعه ایجاد شده است.

پروژه اولیه ۲ میلیون دلاری ReadON

یک پلتفرم محتوای غیرمتمرکز سازگار با Web2، به برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف پیوسته است تا راه جدیدی را برای تعامل با محتوا از طریق راه حل های Web3 به مخاطبان جهانی معرفی کند. ReadON از باز بودن، شفافیت و تغییرناپذیری فناوری بلاک چین برای کنترل بیشتر کاربران استفاده می کند. هدف این پروژه با واگذاری مالکیت به سازندگان محتوا، ایجاد یک اکوسیستم اطلاعات دیجیتال عادلانه تر به عنوان یک کل است.
ReadON برای ایجاد یک لایه توزیع یکپارچه با فرمت استاندارد استفاده می شود. این قراردادها مؤلفه‌های اساسی مانند سرفصل‌ها، زیرنویس‌ها و استانداردهای قالب‌بندی را برای بدنه مقاله تعریف می‌کنند و از مقیاس‌پذیری برای تطبیق با سبک‌های محتوا و سازگاری برنامه‌ای با حفظ یکپارچگی محتوا اطمینان می‌دهند. به پایان رسیده است و از زبان های انگلیسی، ژاپنی، کره ای، روسی، باهاسا، اسپانیایی و ویتنامی پشتیبانی می کند.

برای اطمینان از شفافیت مالکیت و اقدامات سازندگان Web3 در ReadON، این پلتفرم از یک تولید کننده رشته منحصر به فرد استفاده می کند که فرآیند تأیید کاربر و محتوا را ساده می کند. این رشته منحصر به فرد می تواند در محتوا به عنوان واترمارک یا به طور خودکار در URL جاسازی شود. ReadON همچنین با پلتفرم های محبوبی مانند Medium و WordPress کار می کند تا افزونه هایی را توسعه دهد که فرآیند احراز هویت را ساده می کند و به هر پلت فرم انتشار Web2 اجازه می دهد تا مدل مالکیت محتوای ReadON را اتخاذ کند.
برنامه های تلفن همراه ReadON که در پلتفرم های iOS و Android موجود است، تقریباً 30000 کاربر فعال روزانه با بیش از 392000 ثبت نام کاربر و بیش از 513000 محتوای منتشر شده دارند. پایگاه اصلی کاربران در بازارهای نوظهور بلاک چین مانند ژاپن، کره جنوبی، هند، ویتنام و مالزی است.

پلتفرم ReadON انگیزه های جدیدی برای توسعه دهندگان وب 3 ایجاد می کند

علاوه بر این، اپلیکیشن موبایل اخیراً Pick را راه‌اندازی کرده است، یک ویژگی مدیریت دموکراتیک که به کاربران اجازه می‌دهد به محتوای مورد علاقه خود رأی دهند و فعالانه در فرآیند توصیه محتوای جامعه شرکت کنند. این ویژگی جدید به مسائل مطرح شده توسط الگوریتم توزیع محتوای غیر شفاف در محیط وب متمرکز می‌پردازد. تابع Pick یک عملیات روی زنجیره است و پروژه قراردادهای Arbitrum، zkSync و آرای کاربر را با بیش از 2000 تعامل روزانه روی زنجیره ثبت کرده است.
Cointelegraph Accelerator به دلیل پیشینه قوی تیم ReadON و تجربه قوی در توسعه و مهندسی برنامه های اجتماعی، این پروژه را به عنوان یک شرکت کننده در برنامه انتخاب کرد. این مشارکت پشتیبانی و راهنمایی ارزشمندی را برای ReadON در سفر Web3 خود ارائه می‌کند، از جمله کارگاه‌های آموزشی با کارشناسان صنعت، کمک در توسعه استراتژی‌های بازاریابی و دسترسی به تخصص رسانه‌ای Cointelegraph.
با پیوستن به این برنامه، ReadON قصد دارد از مزایای توسعه محصول و پایه مهندسی قوی خود در عین استفاده از منابع، دانش و شبکه ارائه شده توسط Cointelegraph بهره ببرد. ترکیب اشتیاق شدید مخاطبان بازارهای نوظهور به ارزهای دیجیتال با بینش‌های صنعت تأثیرگذار جهانی به ReadON اجازه می‌دهد تا پلی محتوا به دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا