اخبار ارز دیجیتال

تولید GBTC Grayscale به 7 میلیارد دلار می رسد، اما داده ها نشان می دهد که کاهش آن در حال کاهش است

بیش از 7 میلیارد دلار قبلاً از GBTC Grayscale برداشته شده است، اما هنوز 23 میلیارد دلار در AUM دارد.

مدیر دارایی‌های رمزنگاری Grayscale همچنان شاهد خروجی‌های کندی از ETF بیت‌کوین خود است، اگرچه ناظران معتقدند که طبق داده‌های Bianco Research و Farside، مجموع خروجی‌های Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) پس از تبدیل آن به بیت‌کوین، هنوز فضا برای خونریزی بیشتر وجود دارد. ETF فوراً در 16 فوریه به 7 میلیارد دلار رسید، اما در حالی که سرعت خروجی ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است، ناظران، از جمله رئیس فروشگاه ETF Nate Geraci، می گویند که خونریزی ممکن است تمام نشده باشد.

بنیانگذار Bianco Research و تحلیلگر و مفسر سابق در پستی از Jim Bianco.On از وال استریت گفت: در حالی که ژانویه بیشترین خروجی را داشت، با 5.64 میلیارد دلار خروج از GBTC تا پایان ماه، فوریه تاکنون تنها 1.37 میلیارد دلار خروجی داشته است. در 18 فوریه، X معتقد است که بیشتر خروجی ها به دلیل تعادل مجدد سرمایه گذاران در پرتفوی خود و حرکت به سمت ETF های بیت کوین با کارمزد پایین است.

وی افزود که دسته ETF تازه راه اندازی شده کارمزدهای خود را بین 0 تا 12 امتیاز کاهش داده است، در حالی که Grayscale هنوز 150 bps شارژ می کند. با توجه به اینکه زمانی که بلک راک برای ETF خود در ژوئن 2023 ثبت نام کرد، قیمت بازار بیت کوین تقریباً با 44 درصد تخفیف نسبت به بیت کوین معامله می شد.

او گفت که پول زیادی به بیت‌کوین ارزان سرازیر می‌شود، و افزود زمانی که GrayScale در 11 ژانویه 2024 به یک ETF تبدیل شد، آنها شروع به بستن این تجارت از نوع آربیتراژ کردند زیرا اهدافشان برآورده شده بود، در حالی که Geraci معتقد است هنوز خیلی زود است. .is و تخلیه دارایی ادامه خواهد داشت، آنها می توانند دارایی های خود را تا حدود 90 درصد کاهش دهند و همچنان بیشتر از همه ناشران دیگر جمع آوری کنند، او همچنین معتقد است که گری اسکیل ممکن است مینی GBTC را بعد از یک ETF بیت کوین جداگانه جدید با کارمزدهای قابل توجهی کمتر راه اندازی کند.

بر اساس پرونده‌های دادگاه، پس از اینکه قاضی اخیراً حکمی را امضا کرد که به وام‌دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته جنسیس اجازه می‌دهد بخشی از سرمایه‌گذاری خود را در Gary Scale بفروشد، ممکن است خونریزی بیشتری رخ دهد. GBTC دارای Grayscale Ethereum Trust و Grayscale Ethereum Classic Trust است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا