اخبار ارز دیجیتال

توکن بزرگ سوزی شیبا اینو; شایعه یا واقعیت؟

قیمت شیبا اینو در ابتدای سال 11 درصد کاهش یافت و به روند قیمتی خود ادامه می دهد.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از BeInCrypto، شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد یک رویداد بزرگ توکن سوزی می تواند بر قیمت Shiba Ino تأثیر بگذارد.

عملکرد ضعیف قیمت شیبا اینو علیرغم به روز رسانی های بزرگی مانند معرفی راه حل لایه 2 Shibarium همچنان ادامه دارد. اما خوش‌بینی‌های زیادی برای افزایش قیمت در این ماه در جامعه شیبا اینو وجود دارد. شایعات مربوط به سوزاندن نشانه های قابل توجه این خوش بینی را تقویت کرد.

این شایعات پس از پستی توسط راگنار شیب منتشر شد که حاکی از آن بود که 9.25 تریلیون SHIB ممکن است در این ماه سوزانده شود. علاقه مندان به کریپتو معتقدند که چنین سوزاندن توکن قابل توجهی می تواند عرضه SHIB را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و به طور بالقوه ارزش آن را افزایش دهد.

با این حال، میزان سوختگی واقعی به فعالیت اکوسیستم شیبا اینو بستگی دارد. تراکنش های روزانه در شبکه از میانگین نزدیک به 8 میلیون در دسامبر به 5.69 میلیون کاهش یافت. تنها 206.6 میلیون توکن SHIB در هفت روز گذشته سوزانده شده است که بسیار کمتر از هدف 9.25 تریلیون در ماه است.

بر اساس داده های BeInCrypto، توکن Shiba Ino از سال تا به امروز 11 درصد کاهش داشته است. علاوه بر این، قیمت شیبا اینو در 30 روز گذشته نزدیک به 5 درصد کاهش یافته است. اقدام اخیر قیمت باعث شد که Shiba Inu از 15 ارز دیجیتال برتر با ارزش بازار خارج شود و 89 درصد کمتر از اوج قیمت خود معامله شود. هیچ هزینه ای ندارد تاکنون این خبر توسط اکانت رسمی شیبا منتشر نشده است.

منبع

beincrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا