اخبار ارز دیجیتال

توکن جدید شبکه شبا در Bitmart فهرست شده است! دلیل کاهش قیمت چیست؟

توکن KNINE که حاصل همکاری تیم شیبا اینو با پروتکل K9 Finance است، دوباره در کانون توجه قرار گرفته است. KNINE، یک توکن مشتق استکینگ مایع (LSD)، در آینده نزدیک در صرافی بیت‌مارت فهرست می‌شود.

یکی از اعضای برجسته جامعه شیبا اینو، خبر عرضه آتی KNINE در صرافی Bitmart را اعلام کرد. طبق پست SHIB Knight، معاملات KNINE/USDT قرار است امروز، 2 آوریل 2024 در ساعت 15:00 UTC در این بورس آغاز شود.

توکن KNINE برای تسهیل و تقویت امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه Shibarium (راه حل لایه دوم Shiba Ino) ایجاد شد و گنجاندن آن در Bitmart یک دستاورد قابل توجه برای آن است.

با وجود انتشار این خبر امیدوارکننده، قیمت KNINE امروز با کاهش قابل توجه 19.71 درصدی مواجه شد و در محدوده 0.00008196 دلار قرار دارد.

این امر باعث عدم اطمینان در مورد رفتار آینده قیمت این توکن شد. اکثر ارزهای دیجیتال پس از عرضه در صرافی ها با افزایش یا کاهش قابل توجه قیمت مواجه می شوند. اکنون افت قیمت KNINE گمانه زنی ها در مورد روند آینده این توکن را نیز افزایش داده است.

لازم به ذکر است که کاهش اخیر قیمت KNINE همزمان با روند نزولی عمومی در بازار ارزهای دیجیتال و کاهش قیمت شیبا اینو (SHIB) بوده است.

قیمت شیبا اینو نیز در 24 ساعت گذشته 8.46 درصد کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله 0.00002629 دلار بوده است. این مشکل بر عدم اطمینان در مورد قیمت آینده هر دو توکن می افزاید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا