اخبار وب 3

جابجایی شغل با Web3 | آینده کسب و کار چیست؟

  • با وجود قدرت آشکار اکوسیستم، بنیاد NEAR حدود 40 درصد از کارکنان خود را اختصاص داده است.
  • این آژانس گفت که بر مجموعه محدودتری از فعالیت های با تأثیر بیشتر تمرکز خواهد کرد.
  • به طور کلی، کاهش از اوج خود در اواخر سال 2022 تا اوایل سال 2023 کاهش یافته است.

در سال گذشته، تعداد کاربران روزانه بلاک چین افزایش یافت. به طور متوسط ​​حدود یک میلیون در روز در هفته‌های اخیر، تنها Tron (TRX) و BNB به طور منظم آدرس‌های فعال روزانه بیشتری نسبت به NEAR دارند که رشد قابل توجهی در فعالیت تراکنش‌ها نیز داشته است.
با وجود قدرت آشکار اکوسیستم، بنیاد NEAR کارکنان خود را 40٪ کاهش داده است. آیا اخراج ها نشان می دهد که Web3 غیرانتفاعی با مشکل مواجه است؟

مدیر عامل بنیاد NEAR در یک پست وبلاگی که در مورد کاهش مشاغل اخیر توضیح می دهد، گفت که این تصمیم پس از بررسی عملیات سازمان و به این نتیجه رسیده است که یک تیم لاغرتر و متمرکزتر بر روی وظایف پرتأثیر می تواند به اهدافی دست یابد که شما سریعتر هستید.

کاهش شغل دلالت بر یک پایگاه باریک تر و متمرکزتر دارد

بر این اساس، اخراج ها بیشتر بر تیم های بازاریابی، توسعه کسب و کار و جامعه بنیاد تأثیر می گذارد، در حالی که بخش مهندسی بی تأثیر باقی می ماند.
پولوسوکین با اشاره به تغییر نقش سازمان با تکامل اکوسیستم NEAR و غیرمتمرکزتر شدن آن گفت: با گذشت زمان، ردپای این بنیاد همچنان کاهش خواهد یافت.

در ماه های ابتدایی سال 2023، بهمن شیفت های شغلی Web3 نشان می دهد که صنعت در بحران است. بعد از در سال گذشته، کاهش سرمایه گذاری و کاهش وجوه خزانه داری بسیاری از مشاغل و سازمان های غیرانتفاعی را مجبور به اخراج کارکنان کرد.

استخراج ارزهای دیجیتال کند شده است

58 شرکت کریپتو که اغلب شرایط بازار را مقصر می‌دانند، سال گذشته بیش از 5000 کارمند خود را اخراج کردند که تقریباً نیمی از کل کاهش مشاغل در سه ماهه اول اتفاق افتاد. در همین حال، در بحبوحه رشد بازارهای ارزهای دیجیتال و افزایش سرمایه گذاری خطرپذیر، تنها 276 شغل در هشت شرکت ارز دیجیتال در سه ماهه چهارم کاهش یافت.

با توجه به اینکه بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران انتظار دارند بازار کریپتو در سال 2024 رشد کند، یک روند صعودی قوی می تواند سرمایه گذاری Web3 را افزایش دهد. پس از اخراج های گسترده در سال گذشته، شرایط مطلوب بازار می تواند باعث رشد در این بخش و ایجاد مشاغل جدید برای جایگزینی مشاغل از دست رفته قبلی شود.
در حالی که هیچ صنعتی از تاثیر بازارهای مالی در امان نیست، تغییر شغل Web3 به ویژه در برابر چرخه های رونق و رکود ایجاد شده توسط نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال آسیب پذیر است. اگر سال‌های آینده دستاوردهای بازار را به همراه داشته باشد، کارفرمایان مسئول باید با آماده‌سازی برای زمان‌های بدی که ممکن است پیش بیاید، بهترین استفاده را از آن ببرند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا