اخبار ارز دیجیتال

جامعه کریپتو در شوک است: پپه نهنگ 46 میلیون دلار سود به خانه برد!

در روزهای اخیر، خبر تبدیل یک معامله گر هوشمند به 46 میلیون دلار سرمایه گذاری 3000 دلاری با استفاده از Pepe memecoin (PEPE) توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. پلتفرم ردیابی Lookonchain جامعه را از این سود 15718 برابری مطلع کرد و نکاتی را در مورد آن توضیح داد.

تیم لوک توضیح داد که در 15 آوریل 2023، معامله گر نزدیک به 3000 دلار برای خرید 4.9 تریلیون توکن PEPE سرمایه گذاری کرد.

پس از افزایش قیمت پپه، این معامله گر از آن زمان تاکنون 1.41 تریلیون توکن را به قیمت 7.4 میلیون دلار و 255 میلیارد توکن را به قیمت تقریبی 2.3 میلیون دلار فروخته است.

با وجود این فروش، او همچنان 3.5 تریلیون توکن PEPE در کیف پول خود دارد که با قیمت های فعلی حدود 38.9 میلیون دلار ارزش دارد.

تاریخ خرید این توکن ها سوالاتی را در میان اعضای جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. چون به شروع پپه خیلی نزدیکه. علاوه بر این، در همان تاریخ، این معامله گر 20000 توکن بی زمان (LIT) به ارزش تقریبی 2256 دلار برای خرید 3.4 تریلیون توکن PEPE خرج کرد.

با توجه به وضعیت نسبتا مبهم توکن Timeless و ارزش بازار آن تنها 3.6 میلیون دلار، تصمیم مبادله توکن های LIT با Pepe نشان دهنده سطحی از دانش است که فقط خودی های پروژه از آن برخوردار هستند.

در 24 ساعت گذشته، قیمت MemeCoinPepe توانست رکورد 0.00001151 دلاری را ثبت کند که دومین رکورد شکستن در هفته گذشته است.

پپ در حال حاضر دارای ارزش بازار 4.68 میلیارد دلاری است که پس از Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) سومین memecoin بزرگ از نظر ارزش بازار است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا