اخبار وب 3

جام جهانی کریکت اپلیکیشن Web3 Fan را با استفاده از ICC به بلاک چین نزدیک معرفی کرد

شورای بین المللی کریکت از اکوسیستم بلاک چین NEAR برای تقویت برنامه تعامل طرفداران Web3 در طول جام جهانی کریکت 2023 در هند استفاده خواهد کرد.
شورای بین المللی کریکت (ICC) با بنیاد NEAR همکاری کرده است تا یک برنامه تعامل طرفداران مبتنی بر بلاک چین Web3 برای جام جهانی کریکت 2023 هند بسازد که وعده می دهد طی شش هفته آینده به صدها میلیون طرفدار برسد.
Cointelegraph به طور انحصاری با Chris Donovan، رئیس ICC Digital و مدیرعامل NEAR صحبت کرد که جزئیات برنامه موبایل Web3 را با هدف جذب طرفداران قبل، حین و بعد از مسابقات در رویداد جهانی ورزشی در هند فاش کرد.
اولین اقدام ICC ایجاد یک پلتفرم توکن غیر قابل تعویض به نام FanCraze در سال 2022 بود که به طرفداران اجازه می داد لحظات کلیدی لحظات تاریخی را از مسابقات مختلف شورای بین المللی کریکت (ICC) داشته باشند. برادشاو گفت که این مبنایی برای اکسپلویت های Web3 آینده است:

ما عاشق جامعه‌ای بودیم که حول این محصول بزرگ شده بودند، بنابراین به دنبال موارد استفاده دیگری برای حمایت از عشق طرفدارانمان به کریکت بودیم.»

این نرم افزار به طرفداران اجازه می دهد تا بازی های پیش بینی را انجام دهند که نیاز به انتخاب استراتژی های بازی در طول رقابت دارند. طرفداران امتیازهایی کسب می‌کنند که منعکس‌کننده انتخاب‌های آنها و نتیجه واقعی مسابقه است و در طول مسابقات به عنوان امتیازات و جوایز محاسبه می‌شود.

او گفت که بدنه حاکم کریکت و NEAR دیدگاه مشابهی در مورد اینکه چگونه فناوری فن Web3 می‌تواند تجربه دیجیتالی را برای طرفداران بهبود بخشد، به اشتراک می‌گذارد، و قابلیت همکاری بلاک چین با سایر شبکه‌ها یک عامل کلیدی در مشارکت است:

بسیاری از آن‌ها به ایجاد محصولات بلاک چین با قابلیت تعامل بیشتر مربوط می‌شوند.»

اگرچه NEAR یک بلاک چین لایه 1 است، اما دارای یک زیرساخت مقیاس پذیر است که از ارتباطات، قراردادهای هوشمند و قابلیت های تراکنش با بقیه اکوسیستم بلاک چین پشتیبانی می کند. Donovan گفت که این ویژگی می تواند مفید باشد زیرا موارد استفاده بیشتری در این همکاری که در دسامبر 2025 به پایان می رسد بررسی می شود:

ICC در حال حاضر تنها بر روی کار با یک شریک بلاک چین سطح 1 متمرکز است، اما آنها از ظرفیت قابلیت همکاری پلت فرم بلاک چین آگاه هستند.

همانطور که Cointelegraph به تفصیل بررسی کرده است، بازاریابی و تبلیغات در ورزش های مختلف منجر به پذیرش ارزهای دیجیتال و به طور کلی وب 3 شده است. دونوان معتقد است میزبانی هند برای جام جهانی کریکت فرصت دیگری برای نمایش کاربردهای تجاری فناوری بلاک چین است.

ما با مشارکت با محبوب ترین ورزش شبه قاره، انتظار داریم این ورزش ویترینی برای فناوری اکوسیستم و شرکای آن در ارائه نوع خود به بازار انبوه باشد.

به گفته دونوان، تیم توسعه تجاری بنیاد NEAR به مدت چهار ماه با ICC برای تحقیق و شناسایی موارد استفاده برای جام جهانی کریکت کار کرد. این مسابقات از 5 اکتبر آغاز می شود و فینال برای 19 نوامبر برنامه ریزی شده است.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا