اخبار ارز دیجیتال

جذب 14.4 میلیون دلار سرمایه گذاری از Altlir. برنامه ریزی برای گسترش اکوسیستم

AltLayer، یک پلتفرم تجمیع متمرکز بر مقیاس پذیری بلاک چین، 14.4 میلیون دلار در یک دور سرمایه گذاری استراتژیک جمع آوری کرده است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از CryptoNews، Alt Lear جمع‌آوری سرمایه جدید خود را در پستی در پلتفرم X اعلام کرد. این دور جمع‌آوری سرمایه در دور استراتژیک انجام شد که توسط Polychain Capital و Hack VC رهبری می‌شد.

سایر شرکت‌کنندگان در این مرحله جمع‌آوری سرمایه عبارتند از HashKey Capital، OKX Ventures، Bankless Ventures و Breyer Capital.

به گفته AltLear، این دور سرمایه گذاری با هدف گسترش اکوسیستم و راه اندازی طیف گسترده ای از قابلیت های Restacked Rollups در سال 2024 است.

این مرحله از سرمایه گذاری در واقع پس از توزیع توکن ALT بین کاربران اتفاق افتاد. این ایردراپ که منجر به توزیع 100 میلیون دلار توکن ALT شد، با انتقادات زیادی همراه بود. در همین راستا، مدیر عامل AltLayer اظهار داشت که این اختلاف مربوط به ادعاهای توکن غیرمنصفانه است. همانطور که گزارش ها حاکی از آن است که برخی از کاربران تا 135000 دلار توکن دریافت کردند و برخی دیگر از ایردراپ ها محروم شدند. علاوه بر این، برخی از کاربران الزام داشتن NFT انحصاری alt-lear را برای دریافت airdrop غیرمنصفانه می دانستند و برخی دیگر با این شرط موافقت کردند.

با این حال، این ساختار توزیع ایردراپ بحث‌هایی را درباره توزیع عادلانه نشانه‌ها در ایردراپ‌های اجتماعی دوباره برانگیخته است.

دوره دانلود airdrop توکن ALT از 20 فوریه تا 5 مارس تنظیم شده است. Alt-Lear از شرکت‌کنندگان واجد شرایطی که در پلتفرم فعال بودند، خواست تا از پورتال رسمی برداشت بازدید کنند و برای شروع فرآیند airdrop به برگه Celestia بروند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا