اخبار ارز دیجیتال

جریان دارایی دیجیتال بهبود می یابد، اما فعالیت ETF کند می شود

علیرغم جریان‌های مثبت خالص به بازار ارزهای دیجیتال، به نظر می‌رسد تقاضا برای بیت‌کوین نقدی ETF از زمان اوج‌گیری در هفته اول مارس کاهش یافته است.

جریان ورودی دارایی های دیجیتال به محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در هفته گذشته مثبت شد، با ورودی خالص 862 میلیون دلار در مقایسه با خروجی خالص 931 میلیون دلاری هفته قبل، اما به نظر می رسد که وجوه قابل معامله در مبادلات در حال افزایش محبوبیت هستند. بیت کوین سقوط کرد، حجم معاملات روزانه صندوق قابل معامله در بورس (ETF) به 5.4 میلیارد دلار کاهش یافت که 36 درصد از اوج 9.5 میلیارد دلاری ثبت شده در هفته اول مارس با 863 میلیون دلار ورودی کاهش یافت. تقاضا برای ETF ها جریان دارایی های دیجیتال را هدایت کرد، به طوری که ETF بیت کوین نقطه ای 1.8 میلیارد دلار خروجی ثبت کرد در مقایسه با 965 میلیون دلار خروجی از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

ETF مقیاس خاکستری تقریباً سه ماه پس از تأیید محصول ایالات متحده در 11 ژانویه همچنان شاهد خروجی های عظیم است. ادامه خروج GBTC در سه هفته گذشته فشار قابل توجهی بر قیمت بیت کوین وارد کرده است، به طوری که کارشناسان بازار پیش بینی می کنند که با گذشت زمان، خروجی های GBTC باعث شده است. کند و خشک شد که منجر به تقاضای بی‌سابقه‌ای برای ETF شد، اما روند سرمایه‌گذاران کنونی نشان می‌دهد که جریان خروجی GBTC هنوز به پایان رسیده است و GBTC همچنان بر جریان‌های ورودی ETF تسلط دارد، فشار فروش ETF در قیمت بیت‌کوین دیده می‌شود، زیرا برترین ارز دیجیتال جهان 4000 دلار کاهش یافته است. در 24 ساعت گذشته، در زمان نگارش این مقاله فقط بالای 66000 دلار معامله شد.

که توسط بسیاری از تحلیلگران بازار اصلاحی معمول پیش از رویداد نصف شدن بیت کوین برنامه ریزی شده برای 20 آوریل نامیده می شود، اصلاح قیمت بیت کوین منجر به انحلال نزدیک به 500 میلیون دلار شد زیرا بازار آپشن ها به دلیل تماس های سنگین فروش داغ شده بود. چهارمین خروج هفتگی متوالی 19 میلیون دلار در هفته گذشته. هفته گذشته، بازار آلت کوین ورودی خالص 18.3 میلیون دلار را ثبت کرد که توکن Solana با 6.1 میلیون دلار ورودی پیشتاز بود، ایالات متحده با 897 میلیون دلار بیشترین خروجی را در هفته گذشته داشت، در حالی که اروپا و کانادا مجموعاً 49 میلیون دلار بودند. دلار

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا