اخبار ارز دیجیتال

جریان ورودی ETF بیت کوین به 562 میلیون دلار رسید زیرا قیمت بیت کوین به ATH جدید نگاه می کند

ETF های بیت کوین بیش از نیم میلیارد دلار ورودی خالص دارند که 10 برابر عرضه فعلی بیت کوین در بازار است.

صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) مستقر در ایالات متحده در 4 مارس جریان خالص ورودی 562 میلیون دلاری را گزارش کردند، زیرا قیمت بیت کوین به بالای 68000 دلار رسید و برای سومین روز متوالی به بالاترین رقم تاریخی ارز دیجیتال در حدود 69000 دلار نزدیک شد. شروع بزرگ، شناسایی ETF های بیت کوین از زمان شروع معامله در 11 ژانویه بود.

جریان ورودی 4 مارس علیرغم خروج چندین بازیکن کوچکتر و Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، GBTC شاهد خروج 368 میلیون دلاری در روز بود، پس از آن iShares Bitcoin Trust از BlackRock با 420 میلیون دلار و پس از آن Fidelity's Wise Origin Bitcoin Trust با 404 میلیون دلار قرار گرفتند. ، جریان خالص ورودی به ETF بیت کوین در روز 10 برابر مقدار BTC جدیدی بود که از طریق استخراج به عرضه اضافه شده بود.

حجم ETF بیت کوین نقطه ای در 4 مارس بالغ بر 5.5 میلیارد دلار بود که آن را به دومین روز بزرگ عرضه محصولات تبدیل کرد. حجم معاملات بالا و تقاضای سازمانی به این معنی است که ETF های بیت کوین، محصولات مبادله شده و ردیاب ها، اکنون حدود 1 میلیون بیت کوین، تقریباً 5.13 درصد، را اداره می کنند. بر اساس گزارشی که توسط K33 Research منتشر شده است، از کل عرضه بیت کوین در گردش، از این 1 میلیون بیت کوین، نزدیک به 83 درصد توسط ETFهای مستقر در ایالات متحده و معاملات آتی مدیریت شده نگهداری می شود.

در دو ماه پس از راه‌اندازی، ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای با وجود بیش از ۹ میلیارد دلار خروجی، ورودی خالص ۷.۵ میلیارد دلاری بیت‌کوین داشته‌اند، IBIT بلک‌راک اکنون ۱۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد، برخلاف ETF‌های طلا، تقریباً دو سال طول کشید تا به این رقم برسد. ، ETF های بیت کوین ممکن است در روزهای آینده شاهد افزایش تقاضا باشند زیرا بلک راک به سمت خرید بیت کوین برای صندوق فرصت های درآمد استراتژیک خود حرکت می کند. عرضه جدید تا 10 برابر، که می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای افزایش بیشتر قیمت بیت کوین عمل کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا