اخبار ارز دیجیتال

جریان ورودی Fidelity به 206 میلیون دلار افزایش یافت

ETF بیت کوین فیدلیتی می گوید که جریان ورودی به 206 میلیون دلار افزایش یافته است که نشان دهنده ادامه علاقه سازمانی و مقابله با چالش های ناشی از خروج Grayscale است.

بازار بیت کوین شاهد تغییر در جریان های ورودی ETF بوده است، به طوری که ETF بیت کوین نقطه ای ایالات متحده در 6 مارس 2024 از اوج قبلی خود که حدود 663 میلیون دلار بود، به 332.4 میلیون دلار کاهش یافت، اما در میان جریان های خنک کننده، Fidelity با افزایش قابل توجه سرمایه گذاری ها برجسته می شود. از سوی دیگر، Grayscale با خروج قوی خود بر احساسات تأثیر گذاشت که نشان دهنده علاقه مداوم به ارز دیجیتال پیشرو است.

ETF بیت کوین ایالات متحده یکی از کاتالیزورهای افزایش اخیر قیمت بیت کوین بود که نشان دهنده علاقه فزاینده بازیگران نهادی به ارز دیجیتال است، در حالی که جریان های ورودی قوی در چند روز گذشته نیز احساسات را در میان فعالان بازار تقویت کرده است. علیرغم کاهش، مجموع ورودی قابل توجه برای ETF بیت کوین ایالات متحده، جریان ورودی Fidelity به 206.7 میلیون دلار افزایش یافت که نشان دهنده روند صعودی قابل توجهی در سرمایه گذاری است، IBIT بلک راک نیز با ورودی 281.7 میلیون دلار موقعیت قوی خود را حفظ کرد و همچنین نسبت به ورودی قبلی خود که 788 میلیون دلار بود کاهش یافت. قابل توجه این است که این نوسان واکنش پویای بازار به روندهای اخیر کریپتو را منعکس می کند.

علاوه بر این، داده های موقت گزارش شده توسط Farside UK چشم انداز سرمایه گذاری پویا را نشان می دهد، با شرکت هایی مانند Fidelity که به طور فعال در ETF های بیت کوین در میان نوسانات بازار شرکت می کنند. استراتژی‌های سرمایه‌گذاری برخلاف شتاب مثبتی که در جریان‌های ورودی ETF مشاهده می‌شود، GBTC Grayscale همچنان با چالش‌های خروجی روبه‌رو بود و خروجی قابل‌توجهی به مبلغ 276.2 میلیون دلار در 6 مارس ثبت کرد که الگوهای متنوع سرمایه‌گذاری در بخش کریپتو را برجسته کرد. جایی که برخی از دارایی‌ها با وجود حرکت‌های گسترده‌تر بازار تحت فشار هستند. .

در همین حال، داده‌ها با صعود اخیر بیت‌کوین به بالاترین سطح جدید همزمان شد و برای اولین بار از نوامبر 2021 به بالای 69000 دلار رسید، اما عقب نشینی بعدی به حدود 59000 دلار نوسانات ذاتی در بازارهای ارزهای دیجیتال را برجسته کرد. که بر احساسات سرمایه‌گذاران و تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران تأثیر می‌گذارد، به‌طور قابل‌توجهی پویایی در حال تغییر جریان‌های ETF، ماهیت در حال تحول علاقه نهادی به بیت‌کوین، و ظهور Fidelity به عنوان یک بازیگر کلیدی در میان شرایط نوسان بازار، توسط So As Bitcoin به نوسانات قیمتی خود نشان می‌دهد. و احساسات بازار، سرمایه گذاران هوشیار باقی می مانند و تحولات را به دقت زیر نظر دارند تا از فرصت های نوظهور استفاده کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا