اخبار ارز دیجیتال

جزئیات ایردراپ مورد انتظار AltLayer فاش شده است

شرکت کنندگان در کمپین Galxe و دارندگان NFT این پروژه بیش از 70 درصد از 300 میلیون توکن ALT اختصاص داده شده برای این ایردراپ را دریافت خواهند کرد.

به گفته کوین اکسو و به نقل از thedefiant، AltLayer، یک پروژه بلاک چین فعال در زمینه شبکه های تجمیع، جزئیات توزیع airdrop خود را قبل از راه اندازی توکن بومی ALT مشخص کرده است. این ایردراپ به حامیان و شرکای اولیه ای که در توسعه این پروژه کمک کردند، پاداش می دهد.

کاربران واجد شرایط عبارتند از دارندگان NFT این پروژه، شرکت کنندگان کمپین خارجی، EigenLayer restickers، شرکای EigenLayer اکوسیستم، و برچسب های شبکه Celestia. در مجموع 300 میلیون ALT معادل 3 درصد از کل عرضه این توکن منتشر خواهد شد.

توزیع ایردراپ توکن ALT
توزیع ایردراپ توکن ALT

دارندگان NFT فقط کسانی هستند که نشان پروژه OG AltLayer و کیت های Oh Ottie را دریافت کرده اند. شرکت کنندگان در کمپین Galxe که فعالانه با محصولات اولیه AltLayer درگیر هستند، بخشی از توکن های ALT را نیز دریافت خواهند کرد.

شرکت کنندگان در کمپین ارتفاعشرکت کنندگان در کمپین ارتفاع
شرکت کنندگان در کمپین ارتفاع

EigenLayer Restikers همچنین توکن های ALT را بر اساس نقاط Restiker خود دریافت می کنند و یک کاربر برای رتبه بندی حداقل به 720 امتیاز نیاز دارد. AltLayer همچنین بخشی از airdrop خود را به تیم EigenLayer و شرکای این اکوسیستم به عنوان تشکر از حمایت مستمر آنها اختصاص داد.

سطوح امتیاز برچسب EigenLayerسطوح امتیاز برچسب EigenLayer
سطوح امتیاز برچسب EigenLayer

این ایردراپ در تاریخ های بعدی در دسترس هواداران سلستیا قرار خواهد گرفت.

قرعه کشی این توکن ها از 25 ژانویه (5 بهمن) آغاز و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت. هر توکن ادعا نشده به خزانه AltLayer بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است که این ایردراپ برای ساکنان مناطقی مانند آمریکا، کانادا، چین و کشورهایی که در سطح ملی یا منطقه ای مشمول تحریم های همه جانبه اقتصادی هستند، قابل استفاده نیست.

منبع

thedefiant.io

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا