اخبار ارز دیجیتال

جمع آوری کمک های مالی موفقیت آمیز توسط آزمایشگاه های پلیمر؛ هدف از این پروژه سطح 2 چیست؟

آزمایشگاه های پلیمر، پروژه ای که بر افزایش قابلیت همکاری بین بلاک چین های اتریوم متمرکز است، توانست بیش از 23 میلیون دلار از سرمایه گذاران معتبر جمع آوری کند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Theblock; Polymer Labs که در حال ساخت شبکه ای از راه حل لایه دوم اتریوم برای افزایش قابلیت همکاری این بلاک چین است، موفق شده 23 میلیون دلار در سری A پروژه جمع آوری سرمایه خود جذب کند.

بر اساس گزارشی که روز گذشته توسط تیم پروژه منتشر شد، شرکت های زیر تاکنون در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند:

  • سرمایه بلاک چین
  • Maven 11
  • توزیع جهانی
  • Coinbase Ventures
  • جایگزین
  • گروه ارزهای دیجیتال
  • سرمایه گذاری جزیره شمالی
  • یک سرمایه خیالی

البته جزئیات شروع و پایان این مرحله از جمع آوری سرمایه مشخص نیست. همچنین یکی از بنیانگذاران اصلی این پروژه به نام پیتر کیم از اظهار نظر در مورد برنامه دور بعدی جمع آوری کمک های مالی خودداری کرد. وی به سوالات دیگر در مورد ساختار این دور جمع آوری سرمایه، نوع دارایی های فروخته شده، سهام یا توکن و ارزش گذاری آنها پاسخی نداد.

جمع آوری کمک های مالی اخیر برای آزمایشگاه پلیمر پس از دو سال جمع آوری 3.6 میلیون دلار برای اجرای این پروژه انجام شد. آقای کیم افزود که شبکه آزمایش پلیمر قبل از ماه مارس سال جاری (اواسط مارس 1402) راه اندازی خواهد شد.

شایان ذکر است این هاب که توسط پلیمر لب در حال توسعه است، امکان اتصال اتریوم با بلاک چین های ساخته شده بر روی آن و سایر بلاک چین ها را فراهم می کند. گامی مهم در جهت تحقق نسل بعدی اینترنت که به گفته آقای کیم امنیت شبکه های لایه دوم را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

محلول پلیمری دولایه باید از پروتکل ارتباط بین بلاک چین یا IBC، استاندارد متصل به شبکه Cosmos و پشته Optimism برای مدیریت هاب خود استفاده کند. بنابراین، هر توسعه‌دهنده‌ای می‌تواند از این ویژگی برای راه‌اندازی برنامه Web 3 خود استفاده کند، صرف نظر از اینکه بر روی کدام بلاک چین ساخته شده است.

تیم پلیمر در حال حاضر متشکل از 30 عضو به رهبری پیتر کیم است. این افراد تجربه کار در شرکت‌های معتبری مانند Google، Citadel، McKinsey، Amazon، Uber، Verizon و EY را دارند. یکی از برنامه های این تیم اضافه کردن اعضای بیشتر برای سرعت بخشیدن به راه اندازی شبکه اصلی آن است. شبکه‌ای که آقای کیم می‌گوید پس از استقرار موفقیت‌آمیز شبکه آزمایشی در سال جاری، زنده خواهد شد. او افزود که هدف او ارائه راه حل های بلندمدت به جای تمرکز بر ورود سریعتر به بازار با استخدام افرادی است که در بهبود مقیاس پذیری تخصص دارند.

به نظر شما راه اندازی این پروژه چه تاثیری بر قیمت اتریوم خواهد داشت؟

منبع

theblock.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا