اخبار وب 3

جوایز مشارکت اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی: Chappyz به شتاب دهنده کوین تلگراف می پیوندد

Chappyz، یک پلت فرم مبتنی بر پروتکل که هدف آن افزایش تعامل مکالمه در پلتفرم های رسانه های اجتماعی است، به برنامه Cointelegraph Accelerator می پیوندد.

پروتکل plug-and-play Web3، جدیدترین شرکت کننده در برنامه Cointelegraph Accelerator می شود.

با بیش از 5.35 میلیارد کاربر اینترنت، جای تعجب نیست که رسانه های اجتماعی به بزرگترین پدیده دهه گذشته تبدیل شده اند. هر کاربر به طور متوسط ​​6.7 پلتفرم رسانه اجتماعی دارد که منجر به رقابت شدید بین شبکه ها می شود.

در این محیط شلوغ و رقابتی، نبرد برای جلب توجه از طریق تعامل با کاربران به دست می‌آید که موفقیت، دسترسی و سودآوری پلتفرم‌هایی را تضمین می‌کند که از طریق مشارکت فعال، سهم بیشتری از آن دقایق و حس اجتماع، علاقه کاربران را جلب می‌کنند. و تعلق را تقویت می کنند که برای موفقیت طولانی مدت بسیار مهم است.

معیارهای تعامل سنتی با چالش‌های جدیدی در Web3 روبرو هستند، جایی که پلتفرم‌ها برای حفظ جوامع فعال تلاش می‌کنند. مشکلات آنها را به سمت استفاده از کاربران ربات سوق می دهد که به طور مصنوعی سطح تعامل را بالا می برند و اعتماد و سلامت جوامع خود را تهدید می کنند. چنین چالش هایی نیاز به یک راه حل ارگانیک را برجسته می کند.

Chappyz که برای تقویت تعامل و مشارکت اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شده است، یک پروتکل plug-and-play است که از هوش مصنوعی (AI) برای تجزیه و تحلیل رفتار اعضا در شبکه‌های اجتماعی و پاداش دادن به ارزشمندترین مشارکت‌کنندگان با توکن‌ها در زمان واقعی استفاده می‌کند. این پلتفرم به عنوان یک بازار اجتماعی عمل می کند که به کاربران اجازه می دهد تا بحث ها را بر اساس علایق فیلتر کنند و تعاملات مربوطه را در محبوب ترین شبکه های چت اجتماعی از جمله Discord و Telegram تسهیل می کند.

مشارکت اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی در وب 3

کاربران می توانند جوامع را بر اساس موضوع و احساسات مرتب کنند و به آنها امکان می دهد گروه هایی را پیدا کنند که منعکس کننده اعتقادات آنها هستند. معیارهای تعامل بینشی را در مورد سطوح فعالیت جامعه فراهم می‌کند و تضمین می‌کند که گروه‌های پویا به کانون توجهی که شایسته آن هستند می‌رسند.

Chappyz یک ویژگی چت و کسب درآمد را معرفی می کند که به اعضا برای تعامل با کیفیت و تکمیل کار در یک رابط کاربر پسند پاداش می دهد. کاربران می توانند مشارکت های خود را با تابلوهای امتیازاتی که جوایز و نشان های اضافی را به مشارکت کنندگان برتر اعطا می کنند، پیگیری کنند.

یکپارچه‌سازی توکن غیرقابل تعویض (NFT) پاداش‌های توکن و مزایای منحصربه‌فردی را برای دارندگان ارائه می‌کند، از جمله دسترسی به ایردراپ‌ها، شرکت در کمپین‌های پاداش و کمک به درآمد اکوسیستم.

این پلتفرم ابزارهای تجزیه و تحلیل پیشرفته و مدیریت کمپین را برای مدیران جامعه و برند ارائه می دهد. این ابزارها بینشی در مورد پویایی جامعه، رفتار کاربر و اثربخشی استراتژی های تعامل ارائه می دهند. رویکرد کل نگر Chappyz به پروژه ها اجازه می دهد تا مشارکت و ابتکارات رشد خود را هماهنگ کنند و توسعه جامعه قابل ردیابی را ترویج کنند.

جوایز رمزی برای تعاملات معنادار

Chappyz در حال حاضر بیش از 50 شریک اجتماعی و بیش از 1100 کاربر فعال روزانه دارد. توکن آن که در صرافی های مختلف Tier 2 فهرست شده است، به دارندگان جوایز و دسترسی به ویژگی ها و تجزیه و تحلیل برتر ارائه می دهد.

این تیم آینده ای را تصور می کند که در آن کشورهای دیجیتال بدون مرز رشد می کنند و به فعالیت های شرکت کنندگان پاداش می دهند. Chappyz با هدف ادغام در تمام فضاهای جامعه دیجیتال، همچنین قصد دارد برندهای بزرگ را قادر سازد تا جوامعی را از طریق سیستم های وفاداری ایجاد کرده و به آنها پاداش دهند.

پلتفرم‌های Web3 با اولویت دادن به تعاملاتی که واقعاً ارزش افزوده و ارتباطات واقعی را تسهیل می‌کنند، می‌توانند پویایی تعامل پیشینیان Web2 خود را تکرار کنند و از آن پیشی بگیرند و یک اکوسیستم دیجیتال پایدار ایجاد کنند که در آن کاربران از گذراندن زمان لذت می‌برند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا