اخبار ارز دیجیتال

جک دورسی بلاک از توسعه یک سیستم جامع استخراج بیت کوین خبر داد

مدیرعامل بلاک، سپس Square، در ابتدا ایده یک رویکرد مشترک برای غیرمتمرکز کردن استخراج بیت کوین را در اکتبر 2021 ارائه کرد.

بلاک در یک پست وبلاگی در 23 آوریل گفت که شرکت پرداخت Block که قبلا با نام Square شناخته می شد، اعلام کرده است که قصد دارد یک سیستم استخراج بیت کوین را در پاسخ به چالش های پیش روی اپراتورهای ماینینگ توسعه دهد. این شرکت یک تراشه 3 نانومتری مورد استفاده برای استخراج بیت کوین را تکمیل کرد که منجر به اعلام این شرکت در مورد یک سیستم کامل استخراج بیت کوین شد، سپس جک دورسی Square را پیشنهاد کرد، رویکردی مشترک برای تمرکززدایی استخراج بیت کوین در اکتبر 2021.

مسدود کردن او گفت: «ما زمان زیادی را صرف صحبت با طیف گسترده‌ای از ماینرهای بیت‌کوین کرده‌ایم تا چالش‌های پیش روی اپراتورهای استخراج بیت‌کوین را شناسایی کنیم، بر اساس این بینش‌ها و در نظر گرفتن هدف خود برای حمایت از تمرکززدایی استخراج بیت‌کوین، هر دو را به صورت مستقل ارائه می‌کنیم.» تراشه برای استخراج و همچنین یک سیستم استخراج کامل با طراحی خودمان، Block طراحی اولیه یک تراشه ماینینگ پانزده متری BTC را در می 2023 تکمیل کرد و در آن زمان ادعا کرد که تمرکز توسعه تراشه در دست چند شرکت بود. این شرکت که برای اکوسیستم مضر است، از جامعه معدنی خواست تا بازخورد بیشتری در مورد سیستم ارائه دهند و نظرات خود را در مورد چالش هایی که در خرید ماینرها، پشتیبانی، شفافیت و مسائل نرم افزاری با آن مواجه هستند، جویا شوند.

در سال 2023، اینتل اعلام کرد که قصد دارد عرضه تراشه های ماینینگ Blockscale 1000 Series ASIC (مدار مجتمع ویژه برنامه) را در آوریل به عنوان بخشی از اقدامات کاهش هزینه پایان دهد، چنین تراشه هایی اغلب برای استخراج اثبات کار برای ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین استفاده می شوند. ، استفاده شد نصف کردن بیت کوین در 19 آوریل پاداش بلاک ماینرها را از 6.25 بیت کوین به 3.125 بیت کوین کاهش داد، رویدادی که احتمالاً بازار را تکان می دهد زیرا ماینرها تا نصف شدن بعدی منتظر می مانند، که انتظار می رود در چهار سال هزینه کمتری پرداخت شود. همان کار

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا