اخبار ارز دیجیتال

جک دورسی می خواهد استخراج بیت کوین را با سرمایه گذاری های جدید غیرمتمرکز کند

Ocean که در یک دور سرمایه‌گذاری به رهبری جک دورسی 6.2 میلیون دلار جمع‌آوری کرد، قصد دارد استخراج‌کنندگان را قادر سازد تا پاداش‌های بلوک را مستقیماً از بیت‌کوین دریافت کنند.

بر اساس اعلامیه 29 نوامبر، جک دورسی، نیکوکار بیت کوین، از یک استخر استخراج بیت کوین جدید حمایت می کند تا به ماینرها کمک کند تا کنترل بیشتری بر پاداش های بلوک و کارمزد تراکنش ها به دست آورند. یک استخر جدید استخراج بیت کوین غیرمتمرکز به نام Ocean.

سرمایه اولیه از استارتاپ Ocean پشتیبانی می کند، که برای تمرکززدایی و تغییر فرآیند استخراج بیت کوین طراحی شده است، یک استخر استخراج که به طور خاص با هدف ارائه شفافیت بیشتر در فرآیند استخراج و اجازه دادن به ماینرها برای دریافت پاداش های بلوک به طور مستقیم از بیت کوین طراحی شده است. لوک داشگر، بنیانگذار Mummolin و توسعه دهنده قدیمی بیت کوین Core، معتقد است که نقش استخرهای استخراج باید تغییر کند تا بیت کوین به عنوان یک ارز واقعاً غیرمتمرکز وجود داشته باشد.

دشجر، موسس و رئیس مومولین، گفت: “Ocean نوع جدیدی از استخر است که به ماینرها اجازه می دهد دوباره به ماینرهای واقعی تبدیل شوند.” مارک آرتمکو تاکید کرد که استخرهای استخراج بیت کوین سنتی به طور انحصاری پاداش بلوک و کارمزد تراکنش را قبل از توزیع آن بین ماینرها جمع‌آوری می‌کنند، که به گفته آرتمکو به آنها اجازه می‌دهد از پرداخت پول به استخراج‌کنندگان فردی خودداری کنند، چه بخواهند و چه بر اساس قانون.

با پرداخت‌های آفلاین OCEAN به استخراج‌کنندگان به‌طور مستقیم از پاداش‌های بلوک، از بین بردن این خطر و تأثیر بی‌رویه استخر بر استخراج‌کنندگان، دورسی، حامی اختصاصی Ocean، مطمئن است که این پلتفرم مشکل تمرکز بیش از حد استخرها و استخرهای استخراج را برطرف خواهد کرد. روی بیت کوین تاثیر می‌گذارد: «وقتی پروژه‌ای را می‌بینم که برای بیت‌کوین و همچنین شخصاً برای من و شرکت‌هایم خوب است، تصمیم آسانی برای من است و خوشحالم که بخشی از آن هستم.»

راه اندازی Ocean در کنفرانس آینده استخراج بیت کوین در سایه یک سد هیدروالکتریک معدنی 150 ساله در روستایی کارولینای جنوبی اعلام شد. راه اندازی Ocean 139 روز قبل از چهارمین رویداد نصف کردن بیت کوین است که انتظار می رود در آوریل برگزار شود. 17 سال 2024 و پس از نصف شدن، پاداش استخراج فعلی 6.25 بیت کوین در هر بلوک به 3.125 بیت کوین کاهش می یابد. این امر انگیزه استخراج کنندگان بیت کوین را به شدت کاهش می دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا