اخبار ارز دیجیتال

جی پی مورگان از طرح آپولو برای شبکه اصلی سازمانی رونمایی کرد

شبکه اصلی شرکت، مقیاس‌پذیری را برای افزودن برنامه‌های کاربردی به شبکه با طیف وسیعی از بانک‌های نهادی، دلال‌ها و مدیران دارایی مطابق با KYC فراهم می‌کند.

مدیران غول های بانکی جی پی مورگان و آپولو از طرح هایی برای شبکه اصلی سازمانی توکن شده که با همکاری در پروژه آزمایشی مرجع پولی گاردین (MAS) در سنگاپور ایجاد شده است، رونمایی کرده اند. مؤسسات مالی عضو، از جمله JP Morgan و Apollo، هر دو برای آزمایش دارایی‌های دیجیتال برای سرمایه‌گذاری و مدیریت یکپارچه‌تر پورتفولیوهای اختیاری و دارایی‌های جایگزین، متعادل کردن پورتفولیو مجدد و سفارشی‌سازی در مقیاس دست به دست هم دادند.

قبلاً واقعاً یک بازار مخزن درون روزی وجود نداشت و اکنون ما روزانه حدود 2 میلیارد دلار را از طریق پلتفرم خود تسویه می کنیم، طبق گفته Moi، این سیستم به عنوان یک شبکه نهادی بزرگ عمل می کند که او آن را اولین مزیت می نامد. او گفت: «بدیهی است که ما توسعه و نوآوری اتر را دیده‌ایم و این که چگونه به‌عنوان اولین محرک‌ها، تأثیرات شبکه‌ای داشته‌اند و اکنون اینجاست که تمام نوآوری‌های نسل بعدی ایجاد می‌شود.»

شبکه اصلی سازمانی مقیاس‌پذیری را برای افزودن برنامه‌های کاربردی به شبکه با مجموعه‌ای از بانک‌های نهادی، دلال‌ها و مدیران دارایی منطبق با مؤسسات مالی Know Your Customer (KYC) که روی پشته‌های نرم‌افزار Idea از طریق Project Guardian اجرا می‌شوند، فراهم می‌کند. شرکت‌هایی هستند که می‌توانند قابلیت همکاری بین گروه‌های مختلف دارایی‌ها را تضمین کنند، در 24 نوامبر، MAS اقداماتی را برای ارائه‌دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال (DPT) برای جلوگیری از حدس و گمان در سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال، تعیین آگاهی از ریسک مشتری، امتناع از خرید کارت اعتباری و عدم ارائه مشوق‌ها معرفی کرد. برخی از راه هایی که MAS از ارائه دهندگان خدمات DPT خواسته است تا به مشتریان خرده فروشی کمک کنند تا از حدس و گمان قیمت اجتناب کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا