اخبار ارز دیجیتال

حجم انتقال استیبل کوین سولانا به رکورد ماهانه 300 میلیارد دلار رسید

تاکنون بیش از 300 میلیارد دلار حجم انتقال استیبل کوین در ژانویه وجود داشته است که حجم ماه دسامبر را تحت الشعاع قرار داده است.

با توجه به پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین آرتمیس، حجم انتقال استیبل کوین لایه 1 سولانا بلاک چین به طور پیوسته در حال افزایش بوده و رکورد جدیدی را در این ماه به ثبت رسانده است، حجم انتقال استیبل کوین سولانا در ژانویه از بیش از 300 میلیارد دلار افزایش یافته است، این رقم در حال حاضر استیبل کوین سولانا در دسامبر را کوچکتر کرده است. حجم انتقال 297 میلیارد دلار

همچنین، 303 میلیارد دلار از ژانویه 2023 تا به امروز، 2520 درصد بیشتر از حجم انتقال استیبل کوین 11.56 میلیارد دلاری در ژانویه 2023 است. سهم بازار استیبل کوین سولانا در حال حاضر تقریباً 32 درصد است، از 1، 2 درصد در سال گذشته. در حال رشد است، فعالیت استیبل کوین سولانا در ماه اکتبر شروع به افزایش کرد و از آن زمان تاکنون به طور پیوسته 650 درصد افزایش یافته است، اتریوم با 317 میلیارد دلار حجم تراکنش های استیبل کوین تا کنون در این ماه پیشتاز صنعت است. سهم بازار آن بیش از 33 درصد است. با این حال، سولانا به سرعت در حال عقب نشینی است، سومین بلاک چین بزرگ برای نقل و انتقالات استیبل کوین، Tron با ۲۴۰ میلیارد دلار تاکنون در این ماه است.

در 16 ژانویه، آرتمیس اشاره کرد که حجم هفتگی استیبل کوین در تمام شبکه‌ها به بالاترین حد سالانه رسیده است و این رشد را به حجم انتقال USDC سولانا نسبت می‌دهد، در 18 ژانویه، Paxos اعلام کرد که استیبل کوین تنظیم‌شده USDP در بلاک چین سولانا است. در سال گذشته، بیش از 1.18 تریلیون دلار استیبل کوین در تمام بلاک چین ها منتقل شده است، علاوه بر حجم استیبل کوین ها، فعالیت مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سولانا افزایش یافته است و ارزش کل را به بالاترین سطح خود در سپتامبر 2022 رسانده است. طبق گفته DeFiLlama، 1.36 میلیارد دلار. قیمت‌ها در این هفته پایین‌تر بوده و در آخر هفته 2% کاهش یافته و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 93 دلار معامله می‌شود، دارایی اکنون به 25 رسیده است. از بالاترین قیمت 123 دلاری دسامبر 2023 درصد عقب‌نشینی کرده و نسبت به نوامبر 2021 64% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تاریخ 260 دلار.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا