اخبار ارز دیجیتال

حجم معاملات روزانه مشتقات کریپتو به بالاترین حد خود می رسد

Deribit و Coinbase Institutional رکوردی را برای فعالیت و حجم معاملات مشتقات ارزهای دیجیتال در این هفته گزارش کردند.

حجم معاملات روزانه مشتقات ارز دیجیتال مانند اختیار معامله و معاملات آتی در این هفته افزایش یافت و در تعدادی از صرافی ها به بالاترین حد خود رسید. صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال Deribit در پستی در 29 فوریه اعلام کرد که حجم معاملات 24 ساعته خود بالاترین میزان در تمام دوران بوده است. به 12.4 میلیارد دلار در روز رسید، بهره باز اضافه شد، تعداد قراردادهای مشتقه که هنوز بسته نشده یا بر روی پلتفرم تسویه نشده است از 29 میلیارد دلار فراتر رفت که بالاترین رقم تا کنون است، سومین رکورد دارایی مشتری Deribit در 1 مارس به 4 میلیارد دلار رسید. کوین بیس اعلام کرد که صرافی آتی تنظیم شده ایالات متحده با 380 میلیون دلار حجم معاملات واقعی در قراردادهای بیت کوین و اتر بین 850 کاربر نهایی منحصر به فرد در 29 فوریه دومین روز برتر خود را سپری کرد.

پلتفرم ابزارهای حرفه ای معاملات گزینه های انتخابی Greeks Live نیز حجم معاملات بالای 24 ساعته اختیار معامله 620 میلیون دلاری را گزارش کرد. در 1 مارس، Greeks Live اشاره کرد که وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین ایالات متحده (ETF) یک بازار صعودی هستند. این موقعیت پیشرو است که رکوردی را به خود اختصاص داده است. حجم این هفته از آنجایی که بیت کوین به 64000 دلار افزایش یافت، اما گفت که موقعیت های حجم گزینه ها به طور متوسط ​​در حال افزایش است، و اضافه کرد که جریان ها. مشارکت مستحکم یک ساختار بازار بسیار قوی ایجاد می کند.

جمعه هر هفته روز انقضای آپشن های کریپتو است و Deribit گزارش داد که حدود 32000 گزینه بیت کوین با ارزش واقعی 1.9 میلیارد دلار در اول مارس منقضی می شود، علاوه بر این حدود 235000 قرارداد اتریوم با ارزش واقعی 793 میلیون دلار منقضی می شود. هفته خوبی با چند روز بیش از 2 میلیارد دلار حجم معاملات داشت، اما خروجی تقریباً 600 میلیون دلاری از ETF Grayscale در 29 فوریه شاهد کاهش خالص ورودی به ازای هر ده ETF به 93.8 میلیون دلار بود که پایین‌ترین سطح از فوریه است. 6، طبق داده های اولیه Farside Investors.

جریان خالص ورودی به صندوق بیت کوین بلک راک در 29 فوریه به 604 میلیون دلار رسید که از جریان خروجی خالص Grayscale و جریان ورودی بیشتر از مجموع کل ETF های دیگر در روز پیشی گرفت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا