اخبار ارز دیجیتال

حجم معاملات NFT به 1 میلیارد دلار نزدیک می شود زیرا بازارها صعودی هستند

میانگین ارزش معاملات NFT از 126 دلار به 270 دلار افزایش یافت که نشان دهنده افزایش 114 درصدی در ماه نوامبر است.

از آنجایی که بازارهای ارز دیجیتال تجارت توکن غیرقابل تعویض (NFT) با حجمی نزدیک به یک میلیارد دلار در نوامبر شروع به پیوستن به موج کردند، این گزارش نشان می‌دهد که صنعت NFT برای آن برای دومین ماه متوالی حرکت صعودی خود را حفظ کرده است. در نوامبر 125 درصد افزایش یافت که نشان دهنده تغییر رفتار مصرف کننده در مقایسه با کاهش قبلی در معاملات NFT است.

در 6 نوامبر، شرکت تحلیلگر Nansen گزارش داد که حجم فروش NFT در ماه اکتبر افزایش هفتگی ثابتی را نشان داد، با فروش NFT به طور پیوسته افزایش یافت، از 56 میلیون دلار در هفته منتهی به 9 اکتبر به 129 میلیون دلار در هفته منتهی به 5 نوامبر، مدیرانی که در Web3 کار می کردند وارد شدند. ما معتقدیم این روند می تواند در ماه های آینده ادامه یابد، در 14 نوامبر، بنیانگذار SuperRare، جاناتان پرکینز، به Cointelegraph گفت که بدترین بازار نزولی پشت سر ماست و همه چیز در حال تغییر است.

علاوه بر افزایش حجم معاملات، میانگین ارزش تجارت NFT نیز 114 درصد افزایش یافت و از 126 دلار به 270 دلار در نوامبر افزایش یافت، این گزارش همچنین به افزایش کیف پول‌های فعال منحصر به فرد روزانه (UAW) در بازی‌های بلاک چین اشاره کرد. با توجه به DappRadar، شاهد افزایش 14 درصدی و تسلط 34 درصدی بر بازار در صنعت برنامه های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) بودیم، و اشاره کرد که این بخش همچنان یک ستون کلیدی در اکوسیستم غیرمتمرکز است.

علیرغم احساسات به ظاهر نزولی در طول سال، پروژه‌های بازی‌های بلاک چین توانستند ۲.۳ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری را از اوایل سال ۲۰۲۳ تا اکتبر تضمین کنند، گزارش قبلی توسط DappRadar نشان داد که تنها در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳، بازی‌های بلاک چین علی‌رغم قیمت‌های پایین بازار ارزهای دیجیتال در مقایسه با اوج خود، انجام شد. 600 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا