اخبار وب 3

حفظ حریم خصوصی و محتوای سازگار با حق چاپ، کلید پذیرش و پذیرش Web3 است

Web3 یک فضای آنلاین انقلابی را ارائه می دهد، اما پیچیدگی آن مانع پذیرش می شود. آیا استفاده از محتوا می تواند Web3 را در دسترس تر و پذیرش را افزایش دهد؟
با ارائه یک تجربه کاربر پسند و یکپارچه، محتوای Web3 با کیفیت بالا ارائه می‌کند، به پروژه‌ها کمک می‌کند تا ارتباطات قوی‌تری با کاربران خود ایجاد کنند و به پذیرش تمرکززدایی منجر می‌شود.
در حالی که Web3 وعده کاهش کاستی های Web2 را می دهد، پذیرش آن در بین سازندگان محتوا و کاربران نهایی کند است.
عدم تمایل کاربر به پذیرش Web3 به دلیل ترکیبی از عوامل است که مهمترین آنها پیچیدگی درک شده است. پیمایش در پیچ و خم پیچیده عملیات Web3 که شامل مدیریت کیف پول‌ها، زنجیره‌ها، پل‌ها و استخرهای متعدد است، چالشی دلهره‌آور برای کاربران است که مانع تعامل آن‌ها می‌شود و منجر به حفظ ضعیف کاربر می‌شود. این تعامل ضعیف کاربر با فقدان مزایای فوری و ملموس برای سازندگان محتوا و پروژه های Web3 تشدید می شود.
همچنین بازار بلاک چین چندپاره است و بسیاری از زنجیره های مستقل استانداردها و قوانین خاص خود را دارند. برخی از مدارها برای دستیابی به قابلیت همکاری آنها سازگار هستند، اما صنعت هنوز پیچیده است.
Web3 هنوز فاقد راه حل های موثر برای سرعت بخشیدن به راه حل های تراکنش، از جمله صرافی های غیرمتمرکز (DEX) و کیف پول های نامشروع است. در نتیجه، کاربران کمتری نسبت به کاربران Web2 استفاده می کنند آنها ادامه می دهند.

Web3 یک تغییر پارادایم در تعاملات آنلاین، رسانه های اجتماعی و ایجاد محتوا است، اما پذیرش آن به دلیل مقیاس پذیری، ابهام نظارتی و چالش های قابلیت همکاری با مشکل مواجه شده است.
پتانسیل دگرگون‌کننده Web3 برای برنامه‌ها و سرویس‌های رسانه تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است، اما محتوا کلید باز کردن قدرت کامل آن را دارد. با استفاده استراتژیک از محتوا برای کاهش موانع ورود، بهبود اثرات شبکه، ساده کردن فرآیندهای نصب، و آموزش کاربران در مورد ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فرد Web3، می‌توانیم پذیرش آن را تسریع کنیم و عصر جدیدی از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و خدمات محتوا را آغاز کنیم. . شروع کنید

آنها می توانند از محتوای آموزشی برای تعامل، تبدیل و حفظ کاربران استفاده کنند. به عنوان مثال ReadON، یک اکوسیستم غیرمتمرکز برای تجمیع و توزیع محتوای Web3 است. این یک زنجیره برنامه محتوا ایجاد کرده است که بر رسیدگی به مسائل مربوط به اشتراک درآمد و تعدیل محتوا در Web2 تمرکز دارد.
امروزه ReadON بیش از 100 مشتری B2B از جمله صرافی‌های ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های رشد دارد. چندین سرویس محتوای اختصاصی را اجرا می کند و یک جمع کننده محتوای Web3 به نام ReadON DAO را اجرا می کند که قبلاً توسط 660000 کاربر پذیرفته شده است.
لایه خدمات محتوا زیرساخت زیرساختی برای شبکه‌های اجتماعی، پلتفرم‌های انتشار، وبلاگ‌ها و سایر برنامه‌های کاربردی محتوا است. عناصر کلیدی ReadON بر موارد زیر تمرکز دارند:

  • حریم خصوصی – این پلتفرم از یک راه حل حریم خصوصی مبتنی بر ZK برای محافظت از داده های تعامل کاربر استفاده می کند. این راه حل به کاربران کمک می کند از نشت داده هایی که بر Web2 تأثیر می گذارد جلوگیری کنند.
  • کپی رایت – ReadON از پروتکل کپی رایت سازگار با Web2 برای رسیدگی به مشکلات مالکیت محتوا استفاده می کند.
  • شخصی سازی – این پلتفرم از یک مدل ایجاد محتوای هوش مصنوعی بدون مجوز برای ایجاد ماتریس های محتوای سفارشی استفاده می کند.

به لطف این ویژگی ها، ReadON قصد دارد یک زیرساخت محتوای نسل بعدی ایجاد کند که با Web2 سازگار باشد و به عنوان ستون فقرات وبلاگ ها، انجمن ها، اخبار و تعاملات اجتماعی عمل کند.

Neo Yi، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل ReadON، توضیح داد:

«اگر به دنیای Web2 نگاه کنیم، ثابت شده است که محتوا نقش مهمی در حفظ علاقه، تعامل و رشد طولانی مدت دارد. بازار محتوای Web2 که توسط پلتفرم های بزرگی مانند TikTok، YouTube و Medium هدایت می شود، بسیار بزرگ است و مدت ها مورد انتقاد قرار گرفته است. همتای Web3 آن شاهد افزایش تقاضا است، اما عرضه همچنان در این مرحله کم است. ما معتقدیم که بازار محتوای Web3 به سریع‌ترین راه رشد بعدی تبدیل خواهد شد.”

ReadON قبلاً به چندین پروژه Web3 کمک کرده است تا چالش های خود را با نفوذ کاربر از طریق خدمات محتوا حل کنند. در اینجا چند داستان موفقیت آورده شده است:

  • انقلاب محتوای کندوی عسل: به دلیل نیاز به تعامل با پایگاه بزرگ کاربران خود، Bee Network فید شخصی شده “مقالات رمزنگاری” ReadON را در بخش “تحقیق” برنامه تلفن همراه ادغام کرده است. از زمان آغاز به کار، بیش از 3.4 میلیون بیننده ماهانه و بیش از 1 میلیارد بازدید داشته است.
  • آموزش کیف پول OKX Web3: OKX با ادغام خوراک سبک رمزگذاری ReadON در موتور جستجو او خود درک کاربران از رمزنگاری را افزایش داده است و در نتیجه بازخورد مثبتی برای نقش خود به عنوان راهنمای دانش Web3 دریافت کرده است. فید آموزش ها، پست های تحلیل و موارد دیگر را نمایش می دهد و از فرآیند یادگیری پشتیبانی می کند.
  • فضای پروژه تعاملی : ReadON با ایجاد یک فید پویا از به‌روزرسانی‌های رسمی و آزمایش‌های خودکار انقلابی در حفظ کاربر SoQuest ایجاد کرد که منجر به بیش از 900000 آزمون‌کننده و تعامل مداوم کاربر شد.

ReadON با لایه سرویس محتوای متمرکز بر حریم خصوصی، سازگار با حق چاپ و شخصی سازی شده، به پروژه های Web3 کمک می کند تا پذیرش Web3 و پذیرش کاربر را تسریع کنند. ReadON با راه‌حل‌های محتوای جامع خود، اکوسیستم Web3 را قادر می‌سازد تا تقاضای فزاینده برای تعامل، تبدیل و حفظ کاربر را برآورده کند، ارزش پیشنهادی خود را بهبود بخشد و عرضه محتوای با کیفیت و تأثیرگذار خود را گسترش دهد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا