اخبار ارز دیجیتال

خروج بایننس باعث ایجاد ترس و فرصت در جامعه ارزهای دیجیتال نیجریه می شود

به گفته ناتانیل لوز، سهامدار کریپتوی محلی، اکوسیستم کریپتو نیجریه شاهد ظهور صرافی‌های ارزهای دیجیتال جدید برای پر کردن خلاء ناشی از خروج بایننس خواهد بود.

ذینفعان محلی کریپتو از ممنوعیت مداوم عملیات Binance naira در نیجریه ابراز تاسف کردند و گفتند که این امر بر معیشت بسیاری از نیجریه‌ها تأثیر می‌گذارد و می‌تواند بیکاری را در بین جوانان این کشور افزایش دهد، ذینفعان محلی کریپتو در مصاحبه جداگانه‌ای با Cointelegraph. طبق مقررات محلی، خدمات از فهرست بایننس منجر به ظهور صرافی‌های ارز دیجیتال جدید برای پر کردن خلأ ایجاد شده توسط خروج بایننس خواهد شد.

ناتانیل لوز، مدیر عامل Flincap، یک پلتفرم نقدینگی برای مبادلات ارزهای دیجیتال، گفت که چندین معامله‌گر نیجریه‌ای که از تجارت همتا به همتا در بایننس امرار معاش می‌کنند، قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، اما لوز گفت که برخی از معاملات در گروه‌های WhatsApp و Telegram. وی افزود: ویلفرد آکانگبه، مدیر ارشد بازاریابی فلینکا، ادامه عدم اطمینان در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در نیجریه وجود دارد و تصمیم به تعلیق عملیات بایننس می‌تواند اعتماد بسیاری از افراد را در این فضا تضعیف کند و افزود که این می‌تواند منجر به ترس شود. ، عدم اطمینان و شک گسترده در فضای ارز دیجیتال نیجریه.

بایننس در بیانیه‌ای رسمی در وب‌سایت خود اعلام کرد که از 8 مارس ساعت 8:00 صبح UTC به طور خودکار موجودی‌های naira را به Tether تبدیل می‌کند و از 5 مارس ساعت 14:00 بعدازظهر 8 مارس ساعت 6:00 صبح پشتیبانی از سپرده‌های نایرا را متوقف می‌کند. مجاز نیست و نرخ مبادله 1 USDT برای 1515.13 نایرا است، پلتفرم همتا به همتا بایننس تمام جفت های معاملاتی نایرا را در پایان فوریه حذف کرد، در 27 فوریه رئیس بانک مرکزی نیجریه به جریان های مشکوکی اشاره کرد که وجوه بایننس ادعا کرد. مبادلات ارزهای دیجیتال در نیجریه مظنون به انجام معاملات غیرقانونی هستند.

با تشدید ظن به عملیات غیرقانونی بایننس در نیجریه، کمیسیون جرایم مالی مجلس نمایندگان نیجریه از ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس خواسته است تا قبل از 4 مارس 2023 در مقابل کمیته حاضر شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه اعلام کرد که بایننس نیجریه این شرکت است. در دسامبر 2023 ثبت نشده یا تنظیم نشده است و فعالیت های آن در نیجریه غیرقانونی است. بانک مرکزی نیجریه موضع خود را در مورد دارایی های رمزنگاری تغییر داد و به بانک ها توصیه کرد که ممنوعیت قبلی تراکنش های رمزنگاری را نادیده بگیرند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا