اخبار ارز دیجیتال

خرید و فروش جدید موسس صرافی بیت مکس; آرتور هیز کدام ارزهای دیجیتال را انتخاب کرد؟

آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران BitMEX و یکی از چهره های شناخته شده در صنعت کریپتو، اخیراً 3 ارز دیجیتال جدید خریداری کرده و 3 آلتکوین را با زیان بزرگ فروخته است.

به گزارش Valks و به نقل از enbitcoinsistemi، نظرات و تحلیل های آرتور هیز به عنوان یک چهره فعال و تاثیرگذار همواره بازتاب زیادی در رسانه های بین المللی دارد. با این حال، ضررهای هنگفت در بازار ارزهای دیجیتال نیز شامل آن می شود. هیز اخیراً با فروش فارکس Lion (FXS)، Ethereum Semi-Service (ENS) و Lux Rare (LOOKS) از طریق Wintermute بیش از 5 میلیون دلار در مجموع از دست داد و زیان وی در برخی از این ارزهای دیجیتال از 50 درصد متغیر بود. فراتر رفت

هیز قبلا در اول دسامبر اعلام کرده بود که قصد دارد سولانا را بفروشد و اتریوم بخرد. او این طرح را در چند روز گذشته اجرا کرد و با فروش ENS، FXS و LOOKS و سپس خرید GMX، Ethereum و PENDLE استراتژی و سبد خود را تغییر داد تا زیان های قبلی را تا حدی جبران کند. جزئیات معاملات خرید و فروش آرتور هیر به شرح زیر است:

  • فروش 239628 نیمه سرویس اتریوم (ENS) به ارزش تقریبی 2.14 میلیون دلار با ضرر 2.18 میلیون دلار (50 درصد ضرر)
  • من 105814 شیر فارکس (FXS) را به ارزش تقریبی 0.95 میلیون دلار با ضرر 1.05 میلیون دلاری (52٪ ضرر) می فروشم.
  • فروش Lux Rare (LOOKS) با ضرر 2.47 میلیون دلار (60٪ ضرر)
  • خرید 437 اتریوم به ارزش تقریبی 1 میلیون دلار و قیمت 2286 دلار
  • خرید 21040 GMX به ارزش تقریبی 1 میلیون دلار به قیمت 47 دلار
  • خرید 500000 پنل به ارزش تخمینی 0.54 میلیون دلار و قیمت 1.09 دلار

هیز در حال حاضر بیش از 233000 GMX به ارزش تقریبی 12 میلیون دلار دارد و بزرگترین دارنده این ارز دیجیتال به حساب می آید. هیز با خرید اتریوم و توکن های مبتنی بر این شبکه نشان داد که به آینده این ارز دیجیتال و ارتقای اتریوم کانکون اطمینان دارد.

منبع

bitcoinsistemi.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا