اخبار ارز دیجیتال

خوش بینی تحلیلگر معروف ارز دیجیتال در مورد ایردراپ 2024؛ دلیل این چیست؟

طی چند ماه گذشته، بازار ارزهای دیجیتال با اشتیاق روزافزون کاربران برای مشارکت افزایش یافته است. ایردراپ های شبکه آزمایشی مواجه شده است این ایردراپ ها کاربران را تشویق به شرکت در فعالیت های آنلاین چین و در نتیجه افزایش دانش کاربران می کند. از طرفی کاربران با کار بر روی شبکه های آزمایشی، خطاها و مشکلات شبکه را کشف کرده و به بهبود عملکرد شبکه اصلی کمک می کنند.

مایلز دویچر، تحلیلگر معروف بازار ارزهای دیجیتال، نسبت به این نوع ایردراپ ها بسیار خوش بین است و معتقد است که این نوع شبکه های آزمایشی به ثروتمند شدن در بازار ارزهای دیجیتال کمک خواهند کرد.

به گفته کوین اکسو و به نقل از beincrypto، دویچر به فرصت‌های آتی متعددی که برای جامعه فعال ارزهای دیجیتال در دسترس است اشاره می‌کند. به گفته وی، این ایردراپ‌ها سرمایه‌گذاران جدیدی را با روش‌های کم‌ریسک برای تقویت مهارت‌های معاملاتی خود به بازار ارزهای دیجیتال معرفی می‌کنند. وی افزود که امسال شاهد تعداد بیشتری از این ایردراپ ها خواهیم بود.

ایردراپ های تست شبکه; سود کمتر برای دسترسی بیشتر

در یک سری پست در پلتفرم X، دویچر اذعان کرد که اگرچه پرداخت‌های ایردراپ شبکه آزمایشی ممکن است به اندازه ایردراپ اصلی شبکه نباشد، اما فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران جدیدتر است تا مهارت‌های خود را در زنجیره افزایش دهند، بدون اینکه در معرض هزینه‌ها و ریسک‌های بالا قرار بگیرند. شبکه اصلی..

Network Test Airdrops ساده ترین راه برای تبدیل 0 دلار به هزاران دلار است. این محتمل ترین فرصت برای دریافت پول رایگان در بازار ارز دیجیتال است.

اساساً، ایردراپ‌های تست شبکه با پاداش دادن به کاربرانی که فعالانه در آزمایش شبکه شرکت کرده‌اند، کار می‌کنند. این باعث می شود توسعه دهندگان شبکه از اشکالات و خطاهای پلت فرم آگاه شوند. در نتیجه در بهبود عملکرد شبکه اصلی بسیار موثر خواهد بود.

دویچر در پست های X خود به پرتاب های هوایی آزمایشی آتی اشاره می کند که مشتاقانه منتظر آنهاست. نوع مورد علاقه او Berachain است. بلاک چین لایه 1 سازگار با EVM که بر روی Cosmos-SDK ساخته شده است. به گفته وی، براچین یکی از بزرگترین فرصت های ایردراپ شبکه آزمایشی در حال حاضر است و سوار شدن به آن نسبتا آسان است.

او همچنین پروتکل Metis، Shardeum، Particle و Data Ownership را به عنوان دیگر فرصت‌های airdrop شبکه آزمایشی ذکر می‌کند.

نمودار ایردراپ سکه گکو 2023
رتبه بندی 4.6 میلیارد دلاری ایردراپ در سال 2023 – منبع: کوین کگو

به گفته وی، سرمایه گذاران انگیزه های مختلفی برای شرکت در ایردراپ دارند. برای برخی، ایردراپ به سادگی فرصتی برای آزمایش بلاک چین های جدید است.

ایردراپ توکن DYM، نمونه airdrop شبکه تست

با این حال، اکثر سرمایه گذاران امیدوارند که ارزش توکن پس از فهرست شدن در بورس افزایش یابد. در 6 فوریه، اخباری مبنی بر فهرست شدن توکن Dymension در صرافی‌های بزرگی مانند Binance منتشر شد. توکن DYM بین کاربرانی که در شبکه آزمایشی Dymension شرکت کردند توزیع شد.

Dymension به دلیل رویکرد نوآورانه خود با استفاده از استاندارد ارتباط بین بلوک ها برای محافظت و اتصال شبکه های مختلف مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این بلاک چین مدولار 6.7 میلیون دلار در یک دور فروش خصوصی جمع آوری کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا