اخبار ارز دیجیتال

خوش بینی معامله گر در مورد قیمت آینده چین لینک

مایکل ون دی پاپ، تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، نسبت به آینده ارز دیجیتال غیرمتمرکز اوراکل، China Link (LINK) خوشبین است.

به گفته کوین اکسو و به نقل از دیلی هودل، وان دی پوپ به دنبال کنندگان خود در پلتفرم X گفت که توکن LINK پتانسیل رشد بیش از 90 درصدی را دارد. او اضافه کرد که به نظر می‌رسد لینک پس از کاهش روند نزولی، آماده رشد بالاتری است. او معتقد است که تا زمانی که قیمت بالای 13.50 تا 14.25 دلار باقی بماند، احتمالا حرکت بعدی به سمت 25 تا 30 دلار خواهد بود.

نمودار هزینه اتصال چین
نمودار تجزیه و تحلیل قیمت اتصال یک روزه چین

تحلیل ون دی پاپ و خوش بینی او برای لینک با خرید یک نهنگ ناشناس به قیمت 8.2 میلیون دلار همزمان شد. شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Spot On Chain این معامله برجسته را گزارش کرد. خرید 601,949 لینک به ارزش 8.2 میلیون دلار با میانگین قیمت 14.81 دلار است. همزمان و پس از خرید این نهنگ، روند نزولی لینک به پایان رسید و قیمت چین لینک به بالای 16 دلار رسید.

بر اساس تحلیل Van de Poppe، انتظار می رود که لینک پس از شکستن سطح 16 دلار به زیر 15 دلار سقوط کند و سپس سعی کند سطح 18 دلار را بشکند.

LINK در زمان نگارش این مقاله با قیمت 16.22 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته نزدیک به 9 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، معامله گر معتقد است که قیمت اتریوم (ETH) با جفت بیت کوین (ETH/BTC) ممکن است روند صعودی را آغاز کرده باشد. او معتقد است که برای اطمینان از ادامه روند صعودی، قیمت باید از 0.06 بیت کوین عبور کند. علاوه بر این، عملکرد قیمت در هفته های اخیر قدرت روند صعودی را تایید می کند.

نمودار قیمت بیت کوین اتریومنمودار قیمت بیت کوین اتریوم
نمودار تحلیل قیمت ETH/BTC برای بازه زمانی یک هفته

جفت ارز ETH/BTC در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.05954 BTC معامله می شود.

این معامله گر همچنین چشم انداز خود را در مورد بیت کوین به دنبال راه اندازی صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) به روز کرد.

او گفت که بیت کوین مشتاق است در این محدوده تثبیت شود زیرا هیجان ناشی از ETF به آرامی محو می شود. راه اندازی Spot ETF یکی از بهترین رویدادها بر اساس جریان خالص سرمایه و حجم معاملات است که تاثیر خود را در سال های آینده نشان خواهد داد. در حال حاضر، مقاومت بالقوه 46,000 دلار و نقاط پشتیبانی 39,000 – 41,000 دلار است.

نمودار قیمت بیت کویننمودار قیمت بیت کوین
نمودار یک روزه تحلیل قیمت بیت کوین

وان دی پاپ معتقد است که قیمت بیت کوین به زودی می تواند به بالای 45000 دلار برسد و سپس سطح 39000 دلار را در ماه های مارس و آوریل آزمایش کند، در این مرحله می تواند دوباره افزایش یابد و در ماه می به سطح 42000 دلار برسد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 41640 دلار معامله می شود که تقریباً طی 24 ساعت گذشته تغییری نکرده است.

منبع

dailyhodl.combeincrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا