اخبار ارز دیجیتال

دادستانان فدرال آمریکا خواستار ۳۶ ماه حبس برای بنیانگذار صرافی بایننس شدند.

با نزدیک شدن به محکومیت چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار صرافی ارز دیجیتال بایننس، در 11 می، دادستان های فدرال ایالات متحده مجازات پیشنهادی خود را برای او اعلام کردند.

خبرگزاری رویترز در 5 ماه مه گزارش داد که دادستان های ایالات متحده در بیانیه ای خطاب به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه غربی واشنگتن، 36 ماه زندان برای آقای ژائو به اتهام “طلب کرده اند.”اعتراف به تخلف از قوانین مبارزه با پولشویی“بلند شدند.

در این بیانیه آمده است:

آقای ژائو در نوامبر 2023 به نقض الزامات مبارزه با پولشویی در ایالات متحده اعتراف کرد و متعاقباً از سمت مدیرعاملی Binance کنار رفت. به گزارش رویترز، دستورالعمل های احکام فدرال حداکثر 18 ماه زندان برای آقای ژائو تعیین می کند. وی با این حد مجازات موافقت کرده و از حق تجدیدنظرخواهی علیه چنین حکمی صرف نظر کرده است.. آقای ژائو در حال حاضر با قرار وثیقه 175 میلیون دلاری در ایالات متحده آزاد است.

پس از اعتراف آقای ژائو به نقض قوانین پولشویی ایالات متحده، او و صرافی Binance توافق کردند که پرداخت 4.3 میلیارد دلار جریمه به دولت آمریکا تا تکمیل پرونده جنایی. در مقابل، بایننس مجاز به ادامه فعالیت بود، مشروط بر اینکه با قوانین ایالات متحده مطابقت داشته باشد.

منبع: کوین تلگراف

با توجه به ماهیت عمدی نقض قوانین ایالات متحده توسط آقای ژائو و عواقب ناشی از آن، مجازاتی که بیش از حداکثر مجازات دادگاه یعنی 36 ماه زندان باشد، کاملاً تضمین شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا