اخبار ارز دیجیتال

دارایی های بیت کوین ETF تحت مدیریت به 4 میلیارد دلار رسید

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، 9 ETF بیت کوین نزدیک به 4 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت جمع آوری کرده اند که توسط ETF های Fidelity و BlackRock هدایت می شود.

به گفته Wallex و به نقل از TheBlock، پس از شش روز معامله، اکنون 95000 بیت کوین در اختیار 9 ETF بیت کوین قرار دارد که ارزش دارایی های تحت مدیریت آنها را به نزدیک به 4 میلیارد دلار می رساند.

طبق داده‌های ارائه شده توسط اریک بالچوناس، در دوره شش روزه، جریان ورودی به 9 ETF نقطه‌ای از خروجی صندوق GBTC پیشی گرفت که 2.8 میلیارد دلار از دارایی‌های تحت مدیریت خود را از دست داد.

از 9 ETF، دو ETF از گروه جدا شدند، از جمله Fidelity (FBTC) و BlackRock (IBIT) که هر کدام بیش از 1.2 میلیارد دلار ورودی طی شش روز معاملاتی داشتند. BlackRock در حال حاضر 1.4 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند که کمی بیشتر از دارایی های تحت مدیریت 1.3 میلیارد دلاری Fidelity است.

با این حال، Invisco Spot ETF (BTCO) به طور پیوسته به رتبه سوم صعود کرده است. جمعه بهترین روز برای سرمایه گذاری بود و بیش از 63 میلیون دلار سرمایه در آن روز جمع آوری شد. اگرچه مجموع دارایی های تحت مدیریت اینویسکو هنوز از مرز 200 میلیون دلار عبور نکرده است. صندوق VanEck (HODL) همچنین بهترین عملکرد را در روز جمعه داشت، با کل دارایی‌ها به بیش از 100 میلیون دلار.

نمودار حجم معاملات ETF بیت کوین اسپات
نمودار حجم معاملات ETF بیت کوین اسپات

بر اساس داده‌های TheBlock، جمعه همچنین سومین روز بزرگ از نظر حجم معاملات در کل بازار ETF بیت‌کوین بود که بیشتر آن حجم از فروش سنگین GBTC به دست آمد.

منبع

theblock.co

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا