اخبار وب 3

دبی شرکت های Web3 و AI را با مجوزهای تجاری 90٪ یارانه ای جذب می کند

دبی علاوه بر جذب استعدادها، مجوزهای عملیاتی را نیز در چند ماه گذشته به صرافی های ارزهای دیجیتال اعطا کرده است.
شهر دبی در امارات متحده عربی با هدف ایجاد بزرگترین مجموعه شرکت های وب 3 و فناوری عصر جدید در خاورمیانه و شمال آفریقا (منطقه MENA)، ارائه مجوزهای کسب و کار با یارانه 90 درصدی را آغاز کرده است.
پردیس هوش مصنوعی و وب 3.0 دبی – یک مرکز فناوری جاه طلبانه – تصمیم خود را برای یارانه دادن به مجوزها برای شرکت هایی که مایل به ایجاد پایگاه در این شهر هستند، اعلام کرده است. این مجوزها توسط مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC) صادر می‌شود، زیرا شهر به هجوم استعدادهای جهانی و سرمایه‌گذاران مختلف چشم دوخته است.

ما اطمینان داریم که با اعطای این مجوزها، استعدادها و سرمایه گذاری جهانی بیشتری را به منطقه جذب خواهیم کرد و فرهنگ همکاری و نوآوری را ایجاد خواهیم کرد.

پردیس مجهز به فناوری هایی است که مکمل جمعیتی است که به دنبال جذب آن است، از جمله امکانات آزمایشگاهی و برنامه های آموزشی هوش مصنوعی، پشتیبانی برنامه های سخت افزاری و شتاب دهنده ها.

شرکت های Web3 علاقه مند به درخواست مجوزهای تجاری یارانه ای باید فرمی را تکمیل کنند. بررسی‌های بیشتر نشان داد که فرم ثبت‌نام، فرم ارسالی را تایید نمی‌کند و هنگام تایپ، کاربران را به صفحه اصلی هدایت می‌کند.
دبی علاوه بر جذب استعدادها، مجوز فعالیت صرافی های ارز دیجیتال را نیز اعطا کرده است. اوایل ماه اوت، بازوی کریپتو Nomura، t، مجوز فعالیت را از سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی دریافت کرد.
مجوز جدید ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی، لیزر دیجیتال را قادر می سازد تا خدمات مدیریت دارایی مجازی و سرمایه گذاری و کارگزاری را در امارات ارائه دهد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا