اخبار ارز دیجیتال

درجه سانتیگراد از ورشکستگی خارج می شود و شروع به بازگرداندن بیش از 3 میلیارد دلار به طلبکاران می کند

خروج وام دهنده کریپتو سلسیوس از ورشکستگی بیش از 18 ماه پس از توقف برداشت و سقوط در سال 2022 صورت می گیرد.

سلسیوس از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده خارج شده و آماده است تا توزیع 3 میلیارد دلار ارز دیجیتال و فیات را به طلبکاران، همراه با راه اندازی یک شرکت استخراج بیت کوین جدید، وام دهنده رمزنگاری در بیانیه مطبوعاتی 31 ژانویه اعلام کرد. ورشکستگی منجر به ایجاد Ionic Digital شد، یک شرکت استخراج بیت کوین که توسط Hut 8 اداره می شد و توسط مدیر ارشد بازرگانی Hut 8، Matt Prusak رهبری می شد.

سلسیوس گفت که Ionic Digital به ارائه بازپرداخت به طلبکاران ادامه خواهد داد و انتظار می‌رود سهام آن پس از دریافت تاییدیه‌های لازم به صورت عمومی معامله شود. معامله قبلی اعلام شده MiningCo منجر به موافقت حدود 98 درصد از طلبکاران سلسیوس با طرح خروج از ورشکستگی شد. بیش از 18 ماه پس از توقف استخراج در ژوئن 2022، و در نتیجه یک شرکت جدید استخراج بیت کوین به نام Ionic Digital Inc. ورشکستگی یک ماه بعد اعلام شد.

سلسیوس اضافه کرد که با تبدیل آلتکوین ها به BTC یا ETH و از طریق تسویه حساب های قبلی، مقدار ارز دیجیتال موجود برای توزیع بین وام دهندگان را حدود 250 میلیون دلار افزایش داد. در یک پرونده قضایی، سلسیوس گفت که فعالیت خود را متوقف می کند و برنامه ها تلفن همراه خود را متوقف می کنند و وب تا 28 فوریه، با توزیع به وام دهندگان از طریق PayPal، Venmo و Coinbase. برخی از طلبکاران در X پست کرده اند که فرم ادعا را نشان می دهد، دیوید بارس و آلن کار از پنل ویژه ای که درجه سانتیگراد را به سمت ورشکستگی سوق دادند، آنها می گویند همه آنها فکر می کنند که درجه سانتیگراد کاملاً مانند سایر وام دهندگان ارز دیجیتال که در همان زمان ورشکست شدند ناپدید می شود. خروج ما از ورشکستگی اوج تلاش تیمی عظیم است.

در زمانی که سلسیوس برداشت را متوقف کرد، این شرکت ادعا کرد که کاهش شدید قیمت توکن مادر، سلسیوس (CEL)، در سال 2022، آن را در موقعیت بهتری برای انجام تعهدات برداشت خود در طول زمان قرار می‌دهد. ورشکستگی آن باعث شد که Celios تسویه حساب کند. جریمه 4.7 میلیارد دلاری با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده، همراه با تسویه حساب با وزارت دادگستری، کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا. مدیر عامل سابق آن، الکس ماچینسکی توسط دادستان های فدرال به کلاهبرداری مالی متهم شد. ماشینسکی و متهم به اتهامات مختلف دستکاری قیمت‌های CEL و گمراه کردن مشتریان سلسیوس، خود را بی‌گناه دانست و با قرار وثیقه 40 میلیون دلاری در انتظار دادگاه در ماه سپتامبر آزاد شد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا