اخبار ارز دیجیتال

درجه سانتیگراد به دارندگان ارزهای دیجیتال واجد شرایط دسترسی به برداشت‌ها را می‌دهد

شرکت‌کنندگان واجد شرایط می‌توانند 72.5 درصد از دارایی ارز دیجیتال خود را منهای کارمزد تراکنش برداشت کنند.

بر اساس یک پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در منطقه جنوبی نیویورک، شرکت کنندگان در سرپرستی، پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال ورشکسته سلسیوس، در یک تغییر حیاتی برای شرکت و مشتریانش در میان بی ثباتی مالی و مشکلات قانونی، برداشت را برای کاربران منتخب آغاز کرده است. برنامه. نمازهای حضانت عمومی کلاس 6A و نمازهای حضانت انصراف کلاس 6B اکنون واجد شرایط انصراف هستند و مهلت انصراف تعیین شده برای 28 فوریه 2024 تعیین شده است.

شرکت‌کنندگان واجد شرایط می‌توانند 72.5 درصد از دارایی‌های ارز دیجیتال خود را منهای کارمزد تراکنش‌ها برداشت کنند، مشتریانی که با طرح سازمان‌دهی مجدد مخالف هستند حذف شده‌اند، در عوض یک مدیر دعوی قضایی به‌طور مستقل دارایی‌های آنها را به مدت شش ماه مدیریت می‌کند. موانع قانونی مختلف

در به روز رسانی بعدی، طلبکاران طرح سازماندهی مجدد شرکت را در ماه سپتامبر تصویب کردند و راه را برای توزیع حدود 2 میلیارد دلار بیت کوین هموار کردند. و کمیسیون بورس، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) و کمیسیون معاملات آتی کالا شکایت هایی را علیه این شرکت و مدیر عامل آن، الکس ماچینسکی، تنظیم کردند که عمدتاً بر ادعاهای کلاهبرداری از مشتریان متمرکز بود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا