اخبار ارز دیجیتال

در مقیاس خاکستری با وجود عدم تعامل SEC ، تاییدیه‌های ETF اتر را توصیه می‌کند

کریگ سالم، مدیر ارشد حقوقی Grayscale در یک پست X نوشت، این مورد به همان اندازه قوی است که برای یک ETF بیت کوین نقطه ای بود.

کریگ سالم، مدیر ارشد حقوقی گری اسکیل، در پستی در X توضیح داد که Grayscale مطمئن است که وجوه قابل معامله در بورس Ether (ETH) در ماه می با وجود بحث های اخیر در مورد عدم تعامل رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده با متقاضیان تایید می شود. فکر نمی کنم بنابراین، که عدم تعهد درک شده از سوی تنظیم‌کننده‌ها باید نشان‌دهنده یک یا آن نتیجه باشد، من شخصاً ناامید نیستم و معتقدم که ETFها باید تأیید شوند.

سالم توضیح داد که در ماه‌های منتهی به تصویب ETF Spot Bitcoin، بسیاری از مسائل رایج برای ETF Spot Ether شناسایی شد، مانند جزئیات مراحل ایجاد و بازخرید، مدل‌های نقدی و غیرمجاز، حفاظت از دارایی، جلوگیری از ضرر و… بنابراین از بسیاری جهات SEC قبلاً درگیر است و صادرکنندگان در این مرحله کمتر درگیر هستند و پرونده به همان اندازه قوی است که برای ETF بیت کوین کش بود.

با این حال، اریک بالچوناس و جیمز سیفرث، تحلیلگران ETF بلومبرگ، گفتند، صادرکنندگان ETF که به دنبال گنجاندن سهام در ETF های اتر خود هستند، یک مشکل اضافی برای حل و فصل با تنظیم کننده دارند، این نامزدها شامل Ark 21Shares، Fidelity و Franklin Templeton هستند. آنها اخیراً نسبت به عدم تعهد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ابراز نگرانی کرده اند و از آن زمان شانس خود را برای دریافت تأیید اتر در ماه می به 25 درصد کاهش داده اند.

در پستی در 25 مارس در X، بالچوناس گفت که این 25٪ بدبینانه است و اضافه کرد که به نظر می رسد عدم تعامل هدفمند یک تاخیر باشد، اما سالم گفت که پذیرش اخیر ETFهای آتی اتر و تنظیم این محصولات به عنوان سرفصل معاملات آتی کالاها ETF‌های اسپات اتر در موقعیتی قوی قرار دارند که می‌بایست تایید شوند که ارتباط بالایی با معاملات آتی و محصولات نقطه‌ای دارند، نتیجه‌گیری مشابهی توسط پل گروال، مدیر ارشد حقوقی در Coinbase، و برایان کوینتنز، کمیسر سابق کمیسیون معاملات آتی. کالا هفته گذشته رسید.

BlackRock، VanEck، ARK 21Shares Fidelity، Invesco Galaxy، Grayscale، Franklin Templeton و Hashdex از جمله نامزدهای Ether ETF نقطه ای هستند که برای تایید SEC رقابت می کنند، SEC تا 23 می فرصت دارد تا در مورد درخواست VanEck تصمیم گیری کند و تحلیلگران پیش بینی می کنند که همه نامزدها از سرنوشت خود مطلع خواهند شد. در این تاریخ

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا