اخبار ارز دیجیتال

دشواری استخراج بیت کوین در میان پیش بینی ها به نصف از 80 تریلیون گذشت

در بازنشانی خودکار در 15 فوریه، دشواری استخراج بیت کوین حدود 6 درصد افزایش یافت.

بر اساس هش ریت شبکه BTC.com که کل قدرت محاسباتی ماینرها را اندازه گیری می کند، دشواری استخراج بیت کوین، که نشان می دهد حل یک مسئله مرتبط با بلاک ریاضی چقدر چالش برانگیز است، در روز جمعه، 16 فوریه، از 80 تریلیون فراتر رفت. در هر ثانیه (EH/s) و سختی استخراج به رکورد 81.73 تریلیون رسید، سختی استخراج بیت کوین از ژانویه 2023 به طور پیوسته در حال افزایش است و انتظار می رود در چند ماه آینده به 100 تریلیون برسد.

در سیستم اثبات کار بیت کوین، سختی استخراج میزان سختی اضافه کردن یک بلاک جدید به بلاک چین را اندازه گیری می کند، سختی بالاتر به این معنی است که استخراج کنندگان برای یافتن هش صحیح به قدرت محاسباتی و انرژی بیشتری نیاز دارند، سال گذشته سطح دشواری بیت کوین افزایش یافته است. بر اساس داده های منبع نظارتی BTC.com New و بیش از 80 تریلیون، دشواری استخراج بیت کوین از زمان تنظیم مجدد خودکار آن در 15 فوریه بیش از دو برابر شده است.

بیت کوین در گشایش وال استریت در 16 فوریه به 52000 دلار رسید زیرا آخرین داده های کلان ایالات متحده بالاتر از حد انتظار آمده است Cointelegraph Markets Pro و داده های TradingView نشان می دهد که قیمت بیت کوین در آخرین جلسه معاملاتی هفته TradFi راکد است، پاداش استخراج بیت کوین در پایان آوریل به نصف کاهش می یابد. برای مبارزه با تورم، توسعه دهندگان بیت کوین ساختار توکن را تقریباً هر چهار سال یکبار کاهش می دهند، آخرین باری که پاداش استخراج بیت کوین در می 2020 نصف شد، پاداش بیت کوین از 6.25 بیت کوین به 3.125 بیت کوین در طول دوره آینده کاهش می یابد. نصف شدن، این تغییر ممکن است منجر به هش ریت کمتری شود زیرا ماینرهای کارآمد کمتر برای پوشش هزینه ها و خروج تلاش می کنند. آنها این کار را انجام می دهند، کاهش هش ریت احتمالاً دشواری استخراج بیت کوین را کاهش می دهد، زیرا هدف شبکه ثابت نگه داشتن تولید بلوک هر 10 دقیقه است.

به گفته تحلیلگران ماینینگ گلکسی، 20 درصد از هش ریت فعلی بیت‌کوین را می‌توان پس از نصف شدن بیت‌کوین آفلاین کرد، که پاداش بلاک را به نصف کاهش می‌دهد و تنها کارآمدترین پلتفرم‌های استخراج را باقی می‌گذارد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا