اخبار ارز دیجیتال

دولت آلمان 1125 بیت کوین دیگر را در کوین بیس تخلیه می کند

دولت آلمان سرعت انحلال بیت کوین خود را افزایش داده و 1125 بیت کوین دیگر را در صرافی های رمزنگاری محبوب تخلیه کرده است، اقدامی که نگرانی ها در مورد کاهش قیمت بیت کوین را افزایش داده است.

در روز پنجشنبه، 11 جولای، دولت آلمان فروش بیت کوین بی سابقه خود را با فروش 1125 بیت کوین اضافی از طریق صرافی های برجسته ای مانند Coinbase، Kraken و Bitstamp افزایش داد، این اقدام در بحبوحه یک سری فروش استراتژیک با هدف انحلال برخی از دارایی های بیت کوین قابل توجه خود است. طبق داده‌های Arkham Intelligence که ابتدا از یک وب‌سایت سرقت فیلم ضبط شد، دولت آلمان 375 بیت کوین به ارزش حدود 21.77 میلیون دلار را به Coinbase، Kraken و Bitstamp تحویل داد، در حالی که همزمان 1250 بیت کوین دیگر را به آدرس‌های مختلف منتقل کرد، حرکتی که نشان می‌دهد فروش بیشتر بیت کوین را می توان از طریق این آدرس ها آغاز کرد.

لازم به ذکر است که بخش قابل توجهی از این نقل و انتقالات شامل 1000 بیت کوین معادل 58.05 میلیون دلار به آدرس مشکوک گروه B2C2، 139PoP…H7ybVu بود که اغلب از دولت آلمان حواله دریافت می کند، عمدتاً به As که به عنوان واسطه عمل می کند. در حین توزیع وجوه به کیف پول های دیگر، به موازات آن، 250 بیت کوین اضافی به ارزش تقریبی 14.51 میلیون دلار به آدرس دیگری منتقل شد، این امر همچنین باعث نگرانی از انحلال قریب الوقوع توسط دولت آلمان شد. افزایش ها، این تراکنش ها به شدت بر ذخایر بیت کوین آلمان تأثیر گذاشته است، ذخایر دولت اکنون دارای 13177 بیت کوین با ارزش بازار تخمینی 765.94 میلیون دلار است.

این نشان دهنده کاهش قابل توجهی از 50000 بیت کوین گزارش شده در 18 ژوئن 2024 است. پیش از این، در 10 ژوئیه، دولت بیش از 10،600 بیت کوین را در صرافی ها و آدرس های دیگر تخلیه کرد، اما قیمت سکه انعطاف پذیری نشان داد و در 57،100 دلار در ژوئیه ثابت ماند. کیف پول بیت کوین دولت آلمان تنها در یک ساعت 8853 بیت کوین از جمله 1250 بیت کوین را به صرافی های ارز دیجیتال از جمله Kraken و Coinbase منتقل کرد. به Flow Traders و 2000 BTC به آدرسی که گفته می شود علاوه بر این انتقال با گروه B2C2 مرتبط است. زنجیره ای متشکل از 690 بیت کوین در یک آدرس ثبت نشده به نام bc1qu3…guzr4j ردیابی شد که در معاملات امروز نیز نقش داشت.

علاوه بر این، 10 جولای یکی از بزرگترین عملیات یک روزه دولت آلمان برای کاهش ذخایر بیت کوین خود بود، تنها در 20 روز گذشته از اواسط ژوئن، تقریباً 37000 بیت کوین از ذخایر دولت نقدی شد که فروش قابل توجهی است. اوایل این هفته، بیت کوین در روز دوشنبه 8 ژوئیه به پایین ترین سطح خود در چهار ماه گذشته زیر 54000 دلار رسید، اما تاثیر فروش بیت کوین توسط دولت آلمان با وجود ثابت ماندن 10600 بیت کوین کاهش یافت. انتظار می رود که گاوهای بیت کوین کنترل را در دست بگیرند زیرا احساسات بازار علیرغم کاهش اخیر بدون تغییر باقی می ماند، داده های اخیر اشتغال ایالات متحده احساسات بازار را تغییر داده است و بسیاری از مفسران کاهش نرخ بهره را پیش بینی می کنند.

علاوه بر این، تحلیلگران دو کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در سال جاری را پیش‌بینی می‌کنند، اولین کاهش در ماه سپتامبر پیش‌بینی می‌شود که خوش‌بینی بازار را تقویت کرد، انتظار می‌رود نرخ بهره پایین‌تر، سرمایه‌گذاری در دارایی‌های ریسکی به‌علاوه جریان سرمایه‌گذاری نهادی در بیت‌کوین نقطه‌ای ETFها و ETFهای آتی اتریوم آماده هستند تا به بهبود بازار کمک کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا