اخبار ارز دیجیتال

دولت ایالات متحده دو قانون رمزگذاری AML را از لایحه دفاع ملی حذف کرد

دو ماده لغو شده قانون مجوز دفاع ملی حول موضوعات ضد پولشویی (AML) مرتبط با ارزهای دیجیتال است.

دولت ایالات متحده دو ماده از قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) را حذف کرده است، که برای رفع نگرانی های ضد پولشویی (AML) مربوط به ارزهای دیجیتال طراحی شده بود. استفاده از بودجه فدرال، از جمله فهرست گسترده مقررات حذف شده از NDAA، به طور خاص، یک سیستم بررسی و گزارش کامل را برای فعالیت های رمزنگاری برای مبارزه با اقدامات غیرقانونی ترسیم کرد.

مقاله اول به وزیر خزانه داری ایالات متحده اجازه می دهد تا با تنظیم کننده های بانکی و دولتی در ایجاد یک سیستم بررسی و بررسی ریسک متمرکز بر ارز دیجیتال برای موسسات مالی هماهنگ کند، مقاله دوم به مبارزه با تراکنش های دارایی های رمزنگاری ناشناس، به ویژه شامل مخلوط کننده ها و لیوان های رمزنگاری می پردازد. این شامل تهیه گزارشی است که حجم تراکنش‌های دارایی‌های رمزنگاری شده مرتبط با نهادهای تحریم‌شده را شرح می‌دهد، و علاوه بر این، این گزارش رویکردهای نظارتی اتخاذ شده توسط سایر حوزه‌های قضایی را پوشش خواهد داد.

سپس راهنمایی در مورد اجرای مقررات رمزنگاری به دولت ایالات متحده داده خواهد شد. اصلاحات مربوط به رمزارز با هزینه 886 میلیارد دلار شامل عناصر قانون ضد پولشویی دارایی های دیجیتال است که در سال 2022 معرفی شد و نوآوری مالی مسئول که به دنبال آن است. اقدامات حفاظتی را برای جلوگیری از یک حادثه دیگر به سبک FTX در این صنعت در نظر بگیرید.

این کمیته توسط تیمی از سناتورها از جمله سینتیا لومیس، الیزابت وارن، کرستن گیلیبراند و راجر مارشال پیشنهاد شد.کمیته گفت که دولت ایالات متحده اخیراً در مورد مسائل مربوط به پولشویی و تأمین مالی تروریسم که از طریق استفاده از ارزهای رمزنگاری شده تسهیل شده است، بحث کرده است. دفتر خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در 15 نوامبر جلسه ای را برای بحث در مورد فعالیت های غیرقانونی در اکوسیستم کریپتو برگزار کرد که همچنین نحوه عملکرد صرافی های ارزهای دیجیتال و ارائه دهندگان مالی غیرمتمرکز برای جلوگیری از پولشویی و تامین مالی تروریسم را مورد بررسی قرار داد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا