اخبار ارز دیجیتال

دولت چین در حال برنامه ریزی برای احراز هویت مبتنی بر بلاک چین است

وزارت امنیت عمومی چین قصد دارد یک سیستم احراز هویت مبتنی بر بلاک چین را پیاده سازی کند که ادعا می کند به حفظ امنیت اطلاعات شخصی و معتبر نگه داشتن هویت کمک می کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی یک رویداد در 12 دسامبر که توسط شبکه خدمات مبتنی بر بلاک چین (BSN)، یک شرکت بلاک چین برگزار شد، وزارت امنیت عمومی چین قصد دارد یک پلتفرم جدید مبتنی بر بلاک چین به نام RealDID راه اندازی کند تا هویت واقعی شهروندان خود را تأیید کند. این پروژه که با دولت چین برنامه ریزی شده است، کاربردهای مختلفی از جمله تأیید نام واقعی شخصی، حفاظت از رمزگذاری و تأیید اطلاعات شخصی، ورود به سیستم شخصی، هویت تجاری، خدمات احراز هویت هویت شخصی و کوپن های اطلاعاتی خواهد داشت. هویت.

این برنامه به شهروندان چینی اجازه می دهد تا با استفاده از آدرس های DID به طور ناشناس ثبت نام کرده و وارد پورتال های آنلاین شوند و اطمینان حاصل کند که تراکنش ها و داده های بین افراد و مشاغل تا زمانی که محرمانه نباشند محرمانه باقی می مانند. جمعیت 1.4 میلیارد نفری، در این اطلاعیه آمده است.فناوری های مبتنی بر چین مانند China Mobile و China UnionPay به هم متصل هستند.

این پس از آن منتشر شد که در اواخر اکتبر اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه شش پلتفرم رسانه اجتماعی چینی، از جمله وی چت محبوب، دستوری را اجرا کرده اند که بر اساس آن سازندگان محتوا با بیش از 500000 تا 1 میلیون دنبال کننده باید نام واقعی و هرگونه حمایت مالی را فاش کنند. چین اخیراً بسیاری از موارد را تسریع کرده است. ابتکارات و مقررات آن در مورد فناوری های نوظهور، از جمله توسعه هوش مصنوعی، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) و ارزهای دیجیتال.

همچنین تلاش می کند تا با افزایش تولید داخلی کمتر به تراشه های نیمه هادی ساخت آمریکا وابسته شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا