اخبار ارز دیجیتال

دونالد ترامپ قول داده است که هرگز اجازه نخواهد داد CBDCها در ایالات متحده ایجاد شود

دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، این قول را در جریان یک سخنرانی تبلیغاتی در پورتسموث با تشویق و تشویق شدید انجام داد.

دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا و رئیس جمهور سابق آمریکا قول داد که هرگز به فدرال رزرو اجازه نخواهد داد که یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در این کشور ایجاد کند، قولی که او در یک سخنرانی تبلیغاتی در پورتسموث، نیوهمپشایر در 17 ژانویه داد. جایی که رئیس جمهور سابق امشب گفت که قول دیگری برای محافظت از آمریکایی ها در برابر ظلم دولتی خواهم داد، هرگز اجازه ایجاد یک ارز دیجیتال بانک مرکزی را نمی دهم.

این بیانیه با تشویق شدید روبرو شد، ترامپ در پاسخ گفت: «نمی‌دانستم شما اینقدر می‌دانید» و سپس توضیح داد که چنین ارزی به دولت فدرال، دولت فدرال ما، کنترل مطلق بر پول شما را می‌دهد. ، آنها می توانند پول شما را بگیرند و آن را بگیرند و شما حتی نمی دانید که از بین رفته است، او گفت این یک تهدید خطرناک برای آزادی است و من از آمدن آنها به آمریکا جلوگیری می کنم، دونالد ترامپ که نتایج را به چالش کشید. انتخابات ریاست جمهوری 2020، آغاز رقابت های ریاست جمهوری 2024 جمهوری در نوامبر 2022 اعلام شد، شصتمین دوره چهار ساله ریاست جمهوری ایالات متحده در 5 نوامبر 2024 برگزار می شود.

در سال 2023، ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری و فرماندار فلوریدا، قول مشابهی داد و متعهد شد که در اولین روز ریاست جمهوری خود، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را رد کند، همانطور که اخیراً کوین تلگراف گزارش داد. کی آیووا در 15 ژانویه از ترامپ شکست خورد. فرماندار فلوریدا به طور مداوم با بیش از 10 امتیاز کمپین از ترامپ عقب افتاده است، ویوک راماسوامی، یکی دیگر از مدعیان نامزدی حزب جمهوریخواه که در 15 ژانویه پس از نتایج انتخابات، چارچوب سیاسی متمرکز بر رمزارز را پیشنهاد کرد. انتخابات حزبی آیووا، جایی که او با تقریبا 8 درصد آرا به پایان رسید، رسما از ترامپ حمایت کرد.

در 17 ژانویه، جان رید استارک، مدیر اجرایی سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، گفت که جنبش کریپتو می‌تواند کلید انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 باشد و هر نامزد ریاست‌جمهوری باید فوراً یک Crypto Czar محلی را به عنوان نقطه کانونی ارزهای دیجیتال منصوب کند. سخنگو نامزدی را برای این ارز دیجیتال معرفی کنید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا