اخبار ارز دیجیتال

رئیس دادگاه عالی ایالات متحده پیش بینی کرد که هوش مصنوعی تأثیر قابل توجهی بر کار حقوقی خواهد داشت

جان رابرتز رئیس دادگستری ایالات متحده پیش بینی کرد که هوش مصنوعی به طور قابل توجهی بر کارهای حقوقی در سطح دادگاه تأثیر می گذارد، در حالی که استفاده از هوش مصنوعی توسط تیم های حقوقی نیازمند احتیاط و فروتنی است.

جان رابرتز، رئیس دیوان عالی ایالات متحده، گزارش پایان سال را برای دیوان عالی در 31 دسامبر منتشر کرد و گفت که پیش بینی می کند که هوش مصنوعی (AI) تأثیر قابل توجهی بر کارهای حقوقی خواهد داشت. رابرتز در خلاصه سالانه خود هوش مصنوعی را اینگونه توصیف می کند که در مرکز بیانیه شخصی خود، او پیش بینی می کند که قضات برای مدتی در اطراف خواهند بود، اما من با اطمینان یکسان پیش بینی می کنم که کار قضایی، به ویژه در سطح قضایی، به طور قابل توجهی تحت تأثیر مصنوعی قرار خواهد گرفت. هوش

او نوشت که تغییرات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی نه تنها شامل نحوه انجام وظایف قضات، بلکه همچنین درک آنها از نقش هوش مصنوعی در پرونده هایی است که آنها رسیدگی می کنند. به گفته رابرتز، در دعاوی قضایی، هوش مصنوعی می تواند به سیستم دادگاه فعلی کمک کند تا به اهداف مسلم اجرای قانون شماره 1 قواعد دادرسی مدنی فدرال برای حل عادلانه، سریع و مقرون به صرفه پرونده ها دست یابد.

اما هر گونه استفاده از هوش مصنوعی مستلزم احتیاط و فروتنی است، او به طور خاص به توهمات هوش مصنوعی اشاره کرد، جایی که پاسخ های این فناوری حاوی اطلاعات نادرست یا گمراه کننده ای است که به عنوان واقعیت ارائه شده است.در 31 دسامبر، مایکل کوهن، کارآفرین سابق و وکیل رئیس جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ، هوش مصنوعی را مقصر نقل قول های نادرست در اسناد قانونی دانست.

رابرتز همچنین تاکید کرد که ماشین ها نمی توانند به طور کامل جایگزین بازیگران کلیدی در دادگاه شوند و پیشنهاد کرد که قضات باید بتوانند عادلانه بودن توزیع متهم را هنگام صدور حکم ارزیابی کنند. او گفت که نکات خوب مهم هستند. لرزش دست، صدای لرزان، تغییر در خم شدن، یک قطره عرق، یک لحظه تردید، قطع زودگذر در تماس چشمی همه تاثیر دارند و بیشتر مردم هنوز برای درک و نتیجه‌گیری درست به انسان‌ها بیشتر از ماشین‌ها اعتماد دارند. از این سرنخ ها

این اعلامیه از سوی قاضی دیوان عالی ایالات متحده کمتر از یک ماه پس از آن منتشر شد که گروهی از قضات ارشد بریتانیا دستورالعمل‌های هوش مصنوعی را برای قوه قضاییه در انگلستان و ولز صادر کردند، توصیه‌های بریتانیا به قضات در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی. برای مطالعه بیشتر در مورد آنچه که با استفاده از هوش مصنوعی در زمینه حقوقی پیش می آید، به جمع بندی پیش بینی های ما برای چالش های قانونی هوش مصنوعی برای سال 2024 مراجعه کنید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا