اخبار ارز دیجیتال

رئیس کمیته فرعی دارایی های دیجیتال امیدوار است که شاهد اجرایی شدن صورت حساب های ارز دیجیتال در سال 2024 باشد.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا قانون شفافیت فناوری مالی و نوآوری و پرداخت استیبل کوین های قرن بیست و یکم را در جولای 2023 تصویب کرد.

فرنچ هیل، نماینده ایالات متحده، رئیس کمیته فرعی خدمات مالی مجلس نمایندگان در مورد دارایی های دیجیتال، فین تک و گنجاندن، به عموم مردم درباره نحوه برنامه ریزی قانونگذاران برای پیشبرد قانون ارزهای دیجیتال در سال 2024، کنگره هیل در رویدادی که توسط بنیاد دفاع از دموکراسی ها برگزار شد، ارائه کرد FDD) در 29 ژانویه، قانونگذاران ایالات متحده در مجلس نمایندگان دو لایحه را با هدف پرداختن به استیبل کوین ها و چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال تشریح کردند، رئیس کمیته فرعی گفت که امیدوار است هر دو لایحه در یک جهت اجرا شوند.

هیل گفت، من هنوز خوشبین هستم که شما این صورت حساب ها را تا سال 24 دریافت خواهید کرد. لایحه هایی با تمرکز بر دارایی های دیجیتالی وجود دارد که راه را برای کمیته خدمات مالی مجلس برای تصویب قانون فناوری مالی و نوآوری قرن بیست و یکم و قانون شفافیت پرداخت های استیبل کوین در جولای 2023 هموار می کند. رای کامل به مجلس داده می شود.

به گفته نماینده هیل، یک استیبل کوین پرداخت خوب تنظیم شده و اندیشیده شده می تواند برای دلار آمریکا و تجارت بین المللی مفید باشد، اما او گفت که لزوماً یک ارز دیجیتال بانک مرکزی غیرقانونی (CBDC) صادر شده توسط دولت نخواهد بود. ، خارجی حمایت نکرد و اضافه کرد که ایالات متحده ممکن است برای حفظ اهمیت دلار با یک استیبل کوین مبتنی بر دلار حرکت کند، راهنمایی های کمیته فرعی دارایی های دیجیتال، کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان ایالات متحده ممکن است در در سال 2025، همه 435 کرسی بین احزاب دموکرات و جمهوری خواه در انتخابات 2024، نماینده پاتریک مک هنری، که ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را بر عهده دارد، در دسامبر 2023 اعلام کرد که به دنبال انتخاب مجدد نخواهد بود.

ساکنان ایالات متحده ممکن است با افزایش فصل انتخابات 2024 شاهد افزایش لفاظی های مبارزات انتخاباتی باشند و دونالد ترامپ نامزد احتمالی جمهوری خواه ریاست جمهوری گفت که قصد دارد در صورت انتخاب مجدد هرگز به CBDC ها اجازه ورود به کشور را ندهد. ترامپ در حال حاضر با 91 اتهام جنایت روبرو است که برخی از آنها مربوط به نقش او در تلاش برای براندازی نتایج انتخابات 2020.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا