اخبار ارز دیجیتال

رالی دیوانه Memecoin! آیا چرخه 4 ساله بیت کوین این بار متفاوت خواهد بود؟

بازار ارزهای دیجیتال دوران عجیبی را پشت سر می گذارد. تحلیلگران چرخه فعلی بیت کوین را عجیب ترین بازار صعودی در تاریخ ارزهای دیجیتال می نامند. دلیل این امر جهش اولیه بیت کوین به بالاترین حد خود و سپس سرازیر شدن نقدینگی به بازار memecoin است.

در چرخه های گذشته، ارزش بیت کوین پس از نصف شدن به اوج خود رسیده بود، اما این بار، بیت کوین در ماه مارس به بالاترین حد خود رسید و اکنون تنها 18 روز از نصف شدن آن در 20 آوریل فاصله دارد.

در این راستا، تحلیلگرانی مانند زک رینز حرکت سرمایه به ممکوین ها را غیرعادی می دانند. آنها می گویند که در گذشته روند صعودی با ورود سرمایه به بازار بیت کوین شروع شد و سپس به سایر ارزهای دیجیتال سرایت کرد. اما در این دوره شاهد جهش ناگهانی ارزش ممکوین های جدید و قدیمی هستیم.

بر اساس داده‌های موجود، ارزش کل بازار ممکوین‌ها در اول آوریل به 70 میلیارد دلار رسید که عمدتاً به دلیل افزایش قیمت توکن‌های جدید مانند Dogwifhat، Book of Meme (BOME) و توکن‌های قدیمی‌تر مانند Pepe (PEPE) است. .

علاوه بر این، شبکه Layer 2 Coinbase به نام Base نیز به یک نقطه داغ برای سرمایه گذاری در memecoin ها تبدیل شده است. توکن شبکه Degen که اخیراً راه اندازی شده است (DEGEN) در ماه گذشته 2800 درصد رشد داشته است.

آنتونی ساسانو، مدرس اتریوم و سایر تحلیلگران معتقدند که در روند صعودی اخیر ارزهای دیجیتال، برخی از روندهای خاص نقش قوی تری نسبت به عوامل بنیادی بازار دارند.

آنها همچنین معتقدند که ورود انبوه سرمایه گذاران خرد هنوز اتفاق نیفتاده است و این بازار گاوی عجیب تحت سلطه فعالیت های جامعه کریپتو و حرکت سریع پول است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا