اخبار ارز دیجیتال

راهنمای هوش مصنوعی برای قضات در انگلستان و ولز در مورد خطرات هشدار می دهد

قضات ارشد در بریتانیا دستورالعملی را در مورد هوش مصنوعی برای قوه قضاییه منتشر کرده‌اند که در آن توصیه می‌کنند چگونه باید از هوش مصنوعی استفاده شود و در مورد خطرات احتمالی استفاده از این فناوری در دادرسی‌های دادگاه هشدار می‌دهند.

هیئتی متشکل از چهار قاضی ارشد در بریتانیا راهنمایی قضایی در مورد هوش مصنوعی (AI) صادر کردند که مربوط به استفاده مسئولانه از هوش مصنوعی در دادگاه‌ها و دادگاه‌ها است، که در 12 دسامبر برای قضات، اعضای دادگاه و قضات در بریتانیا و ولز منتشر شد و هدف آن بود. در اطلاع رسانی و هشدار به مقامات دادگاه، این راهنما به کاربردهای بالقوه مفید هوش مصنوعی، عمدتاً در جنبه های اداری مانند خلاصه کردن متون، نوشتن ارائه ها و نوشتن ایمیل اشاره می کند.

دومین قاضی ارشد بریتانیا، سر جفری ووس، گفت که هوش مصنوعی فرصت‌های بزرگی را برای قوه قضاییه ارائه می‌کند، اما از آنجایی که بسیار جدید است، باید مطمئن شویم که قضات در همه سطوح آن را به درستی انجام می‌دهند، اما بیشتر راهنمایی‌های مربوط به تصمیمات دادگاه در مورد استفاده نادرست هشدار می‌دهند. اطلاعاتی که توسط جستجوها و خلاصه‌های هوش مصنوعی ایجاد می‌شود، و احتیاط در برابر هر چیز نادرستی که توسط هوش مصنوعی از طرف آنها تولید می‌شود، استفاده از هوش مصنوعی را برای تحقیقات و تحلیل‌های قانونی منع می‌کند.

این راهنما بیان می‌کند که اطلاعات ارائه‌شده توسط ابزارهای هوش مصنوعی ممکن است نادرست، ناقص، گمراه‌کننده یا قدیمی باشد، و همچنین اشاره می‌کند که قوانین ایالات متحده ممکن است بر اکثر سیستم‌های هوش مصنوعی تأثیر بگذارد، حتی اگر آنها ادعا کنند که قانون را نمایندگی می‌کنند. انگلیس ممکن است این کار را انجام ندهد، زیرا دادگاه ها، قضات در انگلستان و ولز ملزم به افشای کارهای مقدماتی قبل از صدور حکم نیستند.

به گفته قضات صادرکننده این راهنما، اولین گام از مجموعه فعالیت‌های آتی برای حمایت از تعاملات قوه قضائیه با هوش مصنوعی است، در آینده قوه قضائیه این امکان را خواهد داشت که هرگونه سوالی را چه در دادگاه و چه در دادگاه بپرسد. در دستورالعمل قضایی، اندکی پس از افتتاحیه اجلاس ایمنی هوش مصنوعی بریتانیا در اوایل نوامبر، که مقامات سراسر جهان، مدیران شرکت های برجسته فناوری فضایی و دیگر رهبران فکری را گرد هم آورد تا در مورد آینده ایمنی بحث کنند. بحث در مورد هوش مصنوعی

در 8 دسامبر، اتحادیه اروپا در مورد مقررات شاخص هوش مصنوعی خود موافقت کرد که جنبه‌های مختلف تنظیم این فناوری، از جمله استفاده دولتی، الزامات شفافیت و مقررات مدل‌های هوش مصنوعی قدرتمند مانند ChatGPT را پوشش می‌دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا