اخبار ارز دیجیتال

رشد قابل توجه EDU Token پس از حمایت برندهای Animoka از شبکه آموزشی Open Camps!

Animoca Brands، یک شرکت بازی سازی و سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در هنگ کنگ، اعلام کرده است که قصد دارد توکن های EDU بیشتری را در بازار آزاد خریداری کند.

EDU نشانه حاکم و عملکردی Open Campus، اولین پروتکل آموزشی Web 3 در جهان است. این پروتکل توسط شرکت هایی مانند Binance Labs، Sequoia China و در حال حاضر Animoka Brands پشتیبانی می شود.

طبق اعلام برندهای Animoka، این شرکت به طور کامل از فعالیت های Open Campus و EDU Foundation، به ویژه بلاک چین لایه 3 آینده EDU پشتیبانی می کند.

بلاک چین EDU به طور خاص برای خدمات رسانی به صنعت آموزش جهانی طراحی شده است که ارزش آن تا سال 2030 به 8 تریلیون دلار تخمین زده می شود.

قیمت توکن EDU در پی انتشار اخبار پشتیبانی از برندهای Animoka شروع به افزایش کرد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت توکن EDU در محدوده 0.7825 دلار با 34.67 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته قرار دارد. ارزش بازار این توکن در همین بازه زمانی بیش از 32 درصد افزایش یافت و به 228.56 میلیون دلار رسید. animoca-brands-announced-it-it-all-alltcoin-altcoin-backed-binance-price-his-price-all

از زمان انتشار این خبر، حجم معاملات 24 ساعته EDU نیز با 730 درصد افزایش به بیش از 50 میلیون دلار رسیده است. با ورود سرمایه گذاران بزرگی مانند برندهای Animoka به این حوزه، انتظار می رود صنعت آموزش وب 3 در آینده نزدیک شاهد رشد قابل توجهی باشد.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تعداد دقیق توکن های EDU که برندهای Animoka قصد خرید دارند وجود ندارد، اما باید دید این خرید چقدر باعث افزایش قیمت این توکن می شود و این شرکت چگونه از این توکن ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده خواهد کرد. از وب 3 در زمینه آموزش استفاده خواهد کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا