اخبار ارز دیجیتال

رشد قیمت توکن هوش مصنوعی؛ سودآورترین ارزهای رمزنگاری شده در شبانه روز گذشته کدام بوده اند؟

در حالی که قیمت بیت کوین در 4 روز گذشته و به دنبال افزایش اخیر آن در محدوده باریکی نوسان داشته است، تعدادی از آلتکوین ها در این مناسبت سودهای دو رقمی را ثبت کرده اند.

به گزارش کوین اکسو، امروز دوشنبه 30 فوریه، بیت کوین توانست شمع هفتگی خود را بالای سطح 52000 دلار ببندد و صعود قیمتی را که در دو هفته گذشته از 42000 دلار آغاز شده بود با مثبت 23 درصد کامل کند. در حالی که ارز دیجیتال بیت کوین در چند روز گذشته نزدیک به 52 هزار دلار بوده است، آلت کوین ها نتوانسته اند از رهبر بازار پیشی بگیرند.

اتریوم یک شبه با افزایش 3 درصدی به 2900 دلار رسید و به سمت هدف سرسخت 3000 دلاری خود حرکت می کند. سایر ارزهای دیجیتال برتر مانند Cardano و Solana ممکن است این بار خوب عمل نکرده باشند، اما Metic روزانه 5.5٪ افزایش یافته و به 1 دلار رسیده است.

در میان 100 ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار، این Worldcoin است که با افزایش 26 درصدی در روز در صدر اخبار قرار دارد. انتشار خبر عرضه محصول جدید شرکت هوش مصنوعی OpenAI به نام سورا باعث شد تا پروژه دیگری از موسس این شرکت یعنی WorldCoin طی یک هفته افزایش 165 درصدی قیمت را به ثبت برساند.

با نگاهی به بازارهای دیگر خواهیم دید که Project Galaxy نیز در روز گذشته 24 درصد افزایش قیمت را به ثبت رسانده است. ارزهای هوش مصنوعی Graph، Ocean و Fetch AI Protocol هستند که به ترتیب 23 و 13 درصد پس از اعلام هوش مصنوعی باز شرکت افزایش یافته اند. ارز دیجیتال بلر نیز با 10 درصد افزایش در یک روز از سایر رقبا پیشی گرفت.

در بازه زمانی هفتگی نیز می توان به عملکرد 3 ارز WorldCoin و LivePair اشاره کرد که هر دو افزایش چشمگیر بیش از 150 درصدی را به ثبت رساندند.

باید منتظر ماند و دید که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در این هفته با باز شدن بازارهای جهانی و انتشار صورتجلسه جلسه قبلی فدرال رزرو چه واکنشی نشان خواهند داد.

به نظر شما قیمت ارزهای دیجیتال همچنان در حال افزایش است یا بازار با اصلاح قیمت مواجه خواهد شد؟

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا