اخبار وب 3

رشد موفقیت آمیز Web3 در هنگ کنگ

به گفته پل چان، وب 3 مسئول موج بزرگ بعدی رشد در بخش فناوری دیجیتال هنگ کنگ خواهد بود.
وزیر دارایی هنگ کنگ، پل چان مو پو، حمایت خود از فناوری بلاک چین را تکرار کرد و آن را موج بعدی “رشد بزرگ” در صنعت فناوری دیجیتال خواند.
در یکی، چان می‌نویسد که بخش‌های نوظهور در Web3، مانند GameFi، بازی‌ها و سرگرمی‌های فراگیر، قرار است نسل بعدی سرگرمی‌های دیجیتال را رهبری کنند.
فناوری بلاک چین اصلی Web3 با ویژگی های واسطه گری، امنیت، شفافیت، تغییر ناپذیری و هزینه کم می تواند در بسیاری از زمینه ها مانند مالی، تجارت، تجارت، مدیریت زنجیره تامین و حتی زندگی روزمره مورد استفاده قرار گیرد.
نظرات چان پس از بازدید او از یک رویداد سه روزه متمرکز بر بلاک چین به نام انجمن رهبران سرگرمی دیجیتال که در پورت سایبری هنگ کنگ برگزار شد، بیان شد.

این یک مرکز فناوری و چند رسانه ای ترکیبی 25 هکتاری است که توسط Web3 اداره می شود و کمک های مالی، بودجه و فضای اداری را به طیف گسترده ای از شرکت ها در بخش های فناوری، سرگرمی های دیجیتال و مالی ارائه می دهد.

شایان ذکر است، چان در اوایل سال جاری اشاره کرد که 50 میلیون دلار اضافی از بودجه امسال به Cyberport اختصاص داده است – تا به سرعت بخشیدن به توسعه کمک کند.
وی با اشاره به اینکه سایبرپورت تاکنون بیش از 180 شرکت فناوری مرتبط با وب 3 شامل استارت آپ ها و صرافی های تمام عیار را تحت حمایت خود جمع آوری کرده است، تاکید کرد: 20 درصد از شرکت ها از خارج از کشور هستند.
در حالی که چین نزدیک به نیم دهه مواضع سخت ضد رمزنگاری خود را حفظ کرده است، هنگ کنگ قوانین جدیدی را برای کریپتو دوستانه وضع کرده است تا خود را به عنوان یک مرکز جهانی برای دارایی های رمزنگاری و دیجیتال قرار دهد.

دولت هنگ کنگ از یک کارگروه ویژه برای پیشرفت وب 3 پرده برداری کرده است. طبق بیانیه 30 ژوئن، این گروه ترکیبی از مقامات کلیدی دولتی و شرکت کنندگان در صنعت است.

به عنوان بخشی از تعهد مستمر هنگ کنگ به سرمایه گذاری در این فرآیند، منطقه اداری ویژه گروه کاری Web3 را ایجاد کرده است – برای ارائه توصیه هایی در مورد توسعه صنعت پایدار و مسئولانه.
در 3 آگوست، صرافی کریپتو محلی HashKey اعلام کرد که با موفقیت تمام مجوزهای لازم را برای شروع ارائه دارایی های رمزنگاری به سرمایه گذاران خرد دریافت کرده است – تبدیل شدن به اولین صرافی ارز دیجیتال در هنگ کنگ که کسب و کار خود را از ارائه خدمات صرف به سرمایه گذاران نهادی متنوع می کند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا