اخبار ارز دیجیتال

رشد 2 معیار مهم در شبکه کاردانو در چند ماه گذشته

بر اساس گزارشی که توسط شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Messari منتشر شد، Cardano شاهد افزایش قابل توجهی در Total Value Locked (TVL) در سه ماهه آخر سال 2023 بود.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از دیلی هودل، در گزارش سه ماهه جدید، ماساری اشاره کرد که TVL کاردانو در 14 دسامبر 2023 به بالاترین سطح خود یعنی 449 میلیون دلار رسید و در سه ماهه چهارم نسبت به سه ماهه قبل 166 درصد افزایش یافت. جهش ارزش قفل شده در سه ماهه چهارم 2023 693.4 درصد بیشتر از زمان مشابه در سال 2022 بود.

TVL به مقدار کل ارزش قفل شده در قراردادهای هوشمند پروتکل اشاره دارد و اغلب برای اندازه گیری سلامت اکوسیستم های کریپتو استفاده می شود.

اطلاعاتی در مورد کوین کاردانو
پارامترهای اصلی Cardano-Mesari

کاردانو سال 2023 را در جایگاه 34 با ارزش قفل شده آغاز کرد، که از نظر ارزش بازار بسیار پایین تر از سکه رتبه نهم بود. به لطف فشار عظیم در سال 2023، این پروژه سال را در جایگاه یازدهم TVL به پایان رساند.

Cardano همچنین شاهد افزایش ارزش استیبل کوین های خود در سال گذشته بوده است. مساری توضیح می دهد که در اوایل سال 2023، رشد TVL کاردانو با معرفی استیبل کوین های جدید شتاب گرفت. این استیبل کوین ها شامل iUSD و DJED است. ارزش استیبل کوین های قفل شده در شبکه با 36.8 درصد افزایش به 21.5 میلیون دلار رسید. در مقایسه با سایر شبکه‌ها، سرمایه بازار استیبل کوین کاردانو از رتبه 54 به 32 در سال 2023 افزایش یافت. چنین دارایی‌هایی برای جفت شدن در استخرهای نقدینگی، استقراض و وام، ایجاد اهرم و فرار سریع از بی‌ثباتی ایده‌آل هستند.

ADA در حال حاضر حدود 0.5862 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2.2 درصد کاهش داشته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا