اخبار ارز دیجیتال

رشد 50 درصدی ارز دیجیتال کیک؛ هدف بعدی قیمت کیک کجاست؟

یک شکست صعودی در الگوی بلندمدت شکل گرفته در نمودار Kik ارز دیجیتال نشان می دهد که قیمت احتمالا برای یک صعود صعودی دیگر آماده است. اما برای اینکه کیک به سطح 5.50 دلار برسد، چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیریم؟

به گزارش کوین اکسو و به نقل از coingape، با وجود ثبات فعلی بازار، قیمت سوآپ پنکیک توانست بالای سطح 1.2 دلار باقی بماند و روند بازیابی را طولانی کند. قیمت ارز دیجیتال کیک در یک هفته 57 درصد افزایش یافته است و به سطح فعلی 37.3 دلار رسید. با این افزایش قیمت، شکست قاطعی در الگوی گوشه نزولی این آلتکوین رخ داد. در زیر، نگاهی خواهیم داشت به اینکه چگونه این مدل ممکن است در آینده نزدیک بر تعویض پنکیک تأثیر بگذارد.

آیا رالی کیک تا سطح 5.5 دلار ادامه خواهد داشت؟

شکل گیری یک الگوی گوه ای شکل در نمودار پنکیک مبادله نشان دهنده خستگی حرکت رو به پایین و آغاز یک بهبودی جدید است.
یک متقاطع صعودی بین متحرک نمایی 100 روزه و 200 روزه، خریداران را ترغیب می کند که به بهبود قیمت صعودی ادامه دهند.
حجم معاملات روزانه Pancake Swap برابر با 393 میلیون دلار بود که 163 درصد افزایش داشت.

نمودار قیمت روزانه CAKE/USDT
نمودار قیمت روزانه CAKE/USDT

در طول سال گذشته، قیمت Pancake Swap Token تحت تأثیر یک الگوی زاویه ای نزولی روند نزولی پایداری داشته است. خط روند همسو با این الگو مقاومت و حمایت مهم تلقی می شود و از مسیر روند نزولی کیک در محدوده محدود پشتیبانی می کند.

با این حال، علیرغم روحیه صعودی عمومی بازار ارزهای دیجیتال، قیمت کیک به 1.05 دلار رسید و بهبود جدیدی را آغاز کرد. در ده هفته گذشته، قیمت این توکن 258 درصد افزایش یافته و به سقف 79.3 دلار در سال 2023 رسیده است.

در اوج این رالی، قیمت سوآپ پنکیک از حد بالایی الگوی زاویه ای صعودی خود عبور کرد و نشان دهنده معکوس شدن روند اولیه بود. در حالت ایده آل، قیمت کیک باید به بالاترین اوج زاویه نزولی آن که در حال حاضر 5.50 دلار است افزایش یابد. چنین حرکتی نشان دهنده افزایش احتمالی 58 درصدی قیمت کیک است.

با این حال، رشد قیمت Pancake Swap به یک مانع کوچک 3.5 دلاری رسید که می تواند منجر به عقب نشینی موقت قبل از حرکت بعدی شود.

رایت هفتگی رمز تعویض پنکیک، ارزش توکن کیک را افزایش می دهد

در یک اطلاعیه اخیر از شبکه Pancake Swap، مشخص شد که تیم با موفقیت 16.10 میلیون توکن کیک را به ارزش تقریبی 34 میلیون دلار در 26 دسامبر سوزاند (5). این حرکت مهم باعث کاهش عرضه در گردش توکن های کیک و کاهش تعداد توکن های در گردش از 275 میلیون به 265 میلیون شد. این امر قیمت کیک را 18 درصد افزایش داد و ارزش بازار آن را به 912 میلیون دلار رساند. گفتنی است، سوزاندن ژتون های کیک مدت هاست که به صورت هفتگی انجام می شود و جزئیات آن در اطلاعیه های این صرافی در کانال های ارتباطی منتشر می شود.

این کاهش عرضه مطابق با چشم‌انداز فنی صعودی CAKE باید از روند بهبود قوی قیمت این توکن حمایت کند.

  • میانگین متحرک نمایی: EMA های 20 روزه و 50 روزه را می توان به عنوان پشتیبانی پایدار در طول اصلاحات بازار استفاده کرد.
  • شاخص میانگین متحرک جهت دار: شیب نشانگر ADX در سطح 32 درصد نشان می دهد که خریداران ممکن است به زودی خسته شوند و عقب نشینی جزئی را آغاز کنند.

منبع

coingape.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا