اخبار ارز دیجیتال

رقیب سگ کلاهدار، یک گربه است! رشد ۱۴۰ درصدی قیمت توکن MEW

به دنبال افزایش قیمت ممکوین های مبتنی بر سولانا، اخیراً یکی دیگر از ممکوین های این اکوسیستم مورد توجه قرار گرفته است. قیمت ممکوین توکن MEW “گربه در دنیای سگ” در 24 ساعت گذشته نزدیک به 170 درصد افزایش یافته است.

از زمان بهبود قیمت سولانا، ممکوین‌هایی مانند Dog in the Hat (WIF)، Bank (BONK)، Boom (BOME) و اکنون Mew (MEW) سود قابل توجهی داشته‌اند. توکن MEW به عنوان رقیبی برای WIF، BOME و BONK قرار می گیرد و با عملکرد قیمتی خود، سرمایه گذاران را به سمت این memecoin ها جذب می کند.

به نظر می رسد نهنگ های سولانا جذب این memecoin جدید شده اند.

بر اساس داده های Anchain، یکی از این نهنگ ها که اخیراً مقدار زیادی توکن BOME خریداری کرده بود، دارایی خود را به MEW تبدیل کرد.

این نهنگ 9.6 میلیارد MEW توکن جمع آوری کرده است که معادل 10.8 درصد از کل عرضه این توکن است. پس از اقدام این نهنگ، با توجه به خوش بینی های موجود نسبت به توکن MEW، سایر نهنگ ها و سرمایه گذاران خرد نیز اقدام به جمع آوری این توکن کرده اند.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت توکن MEW با 136 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.007612 دلار رسیده است. ارزش بازار آن نیز پس از افزایش 140.78 درصدی به 639.45 میلیون دلار افزایش یافت و حجم معاملات 24 ساعته آن با 322.97 درصد افزایش به 352.37 میلیون دلار رسید.

رشد این memecoin به دلیل رشد قیمت Solana است، اما در حال تبدیل شدن به رقیب جدی توکن WIF است.

قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته با 5.78 درصد افزایش به 196.56 دلار رسید. در همین بازه زمانی، توکن WIF با افزایش 23 درصدی مواجه بوده و قیمتی معادل 4.50 دلار دارد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا